Ajax Loader
Geo

დღეს

12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
14:00
ახმეტელის თ.
14:00
ახმეტელის თ.
18:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
18:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:00
რუსთაველის თეატრი
19:00
რუსთაველის თეატრი
19:00
თავისუფალი თეატრი
19:00
თავისუფალი თეატრი
19:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:00
მუსიკის და დრამის თეატრი
19:00
მუსიკის და დრამის თეატრი
19:00
თეატრალური ინსტიტუტი
19:00
თეატრალური ინსტიტუტი
19:00
გორის თეატრი
19:00
გორის თეატრი
20:00
მარჯანიშვილის თეატრი
20:00
მარჯანიშვილის თეატრი
20:00
მოძრაობის თეატრი
20:00
მოძრაობის თეატრი
20:00
სამეფო უბნის თეატრი
20:00
სამეფო უბნის თეატრი
20:00
ფოთის თეატრი
20:00
ფოთის თეატრი
21:00
თუმანიშვილის თეატრი
21:00
თუმანიშვილის თეატრი

ხვალ

12:00
საბავშვო თეატრი "მეორე სახლი"
12:00
საბავშვო თეატრი "მეორე სახლი"
12:00
თოჯინების თეატრი
12:00
თოჯინების თეატრი
13:00
ბათუმის თოჯინების თეატრი
13:00
ბათუმის თოჯინების თეატრი
13:30
საბავშვო თეატრი "მეორე სახლი"
13:30
საბავშვო თეატრი "მეორე სახლი"
15:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
15:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
18:00
გრიბოედოვის თეატრი
18:00
გრიბოედოვის თეატრი
19:00
ბათუმის დრამის თეატრი
19:00
ბათუმის დრამის თეატრი
19:00
თეატრალური ინსტიტუტი
19:00
თეატრალური ინსტიტუტი
19:00
გორის თეატრი
19:00
გორის თეატრი
19:00
ახმეტელის თ.
19:00
ახმეტელის თ.
19:00
ქუთაისის თეატრი
19:00
ქუთაისის თეატრი
19:00
მუსიკის და დრამის თეატრი
19:00
მუსიკის და დრამის თეატრი
19:30
თავისუფალი თეატრი
19:30
თავისუფალი თეატრი
20:00
მარჯანიშვილის თეატრი
20:00
მარჯანიშვილის თეატრი
20:00
მოძრაობის თეატრი
20:00
მოძრაობის თეატრი
20:00
ილიაუნის თეატრი
20:00
ილიაუნის თეატრი
20:00
თავისუფალი თეატრი
20:00
თავისუფალი თეატრი
20:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
20:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
21:00
თუმანიშვილის თეატრი
21:00
თუმანიშვილის თეატრი

კვირა, 26 მაისი

12:00
გრიბოედოვის თეატრი
12:00
გრიბოედოვის თეატრი
12:00
საბავშვო თეატრი "მეორე სახლი"
12:00
საბავშვო თეატრი "მეორე სახლი"
12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
13:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
13:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
13:00
ბათუმის თოჯინების თეატრი
13:00
ბათუმის თოჯინების თეატრი
13:30
თავისუფალი თეატრი
13:30
თავისუფალი თეატრი
13:30
საბავშვო თეატრი "მეორე სახლი"
13:30
საბავშვო თეატრი "მეორე სახლი"
14:00
ახმეტელის თ.
14:00
ახმეტელის თ.
15:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
15:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
15:00
საბავშვო თეატრი "მეორე სახლი"
15:00
საბავშვო თეატრი "მეორე სახლი"
18:00
გრიბოედოვის თეატრი
18:00
გრიბოედოვის თეატრი
19:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:00
ახმეტელის თ.
19:00
ახმეტელის თ.
19:00
ქუთაისის თეატრი
19:00
ქუთაისის თეატრი
19:00
რუსთაველის თეატრი
19:00
რუსთაველის თეატრი
19:30
თავისუფალი თეატრი
19:30
თავისუფალი თეატრი
20:00
ფოთის თეატრი
20:00
ფოთის თეატრი
20:00
მარჯანიშვილის თეატრი
20:00
მარჯანიშვილის თეატრი
20:00
მოძრაობის თეატრი
20:00
მოძრაობის თეატრი
20:00
ილიაუნის თეატრი
20:00
ილიაუნის თეატრი
20:00
თუმანიშვილის თეატრი
20:00
თუმანიშვილის თეატრი

სამშაბათი, 28 მაისი

12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:00
ახმეტელის თ.
19:00
ახმეტელის თ.
20:00
მოძრაობის თეატრი
20:00
მოძრაობის თეატრი
20:00
სამეფო უბნის თეატრი
20:00
სამეფო უბნის თეატრი

ოთხშაბათი, 29 მაისი

12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
15:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
15:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:00
თავისუფალი თეატრი
19:00
თავისუფალი თეატრი
19:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:00
ახმეტელის თ.
19:00
ახმეტელის თ.
19:00
ქუთაისის თეატრი
19:00
ქუთაისის თეატრი
20:00
მოძრაობის თეატრი
20:00
მოძრაობის თეატრი
20:00
რუსთავის მუნიციპალური თეატრი
20:00
რუსთავის მუნიციპალური თეატრი

ხუთშაბათი, 30 მაისი

12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:00
მუსიკის და დრამის თეატრი
19:00
მუსიკის და დრამის თეატრი
19:00
რუსთაველის თეატრი
19:00
რუსთაველის თეატრი
20:00
სამეფო უბნის თეატრი
20:00
სამეფო უბნის თეატრი
20:00
მოძრაობის თეატრი
20:00
მოძრაობის თეატრი
20:00
თუმანიშვილის თეატრი
20:00
თუმანიშვილის თეატრი

პარასკევი, 31 მაისი

13:00
ახმეტელის თ.
13:00
ახმეტელის თ.
18:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
18:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:00
მუსიკის და დრამის თეატრი
19:00
მუსიკის და დრამის თეატრი
19:00
ბათუმის დრამის თეატრი
19:00
ბათუმის დრამის თეატრი
19:00
რუსთაველის თეატრი
19:00
რუსთაველის თეატრი
19:30
თავისუფალი თეატრი
19:30
თავისუფალი თეატრი
20:00
ილიაუნის თეატრი
20:00
ილიაუნის თეატრი
20:00
თუმანიშვილის თეატრი
20:00
თუმანიშვილის თეატრი
20:00
მოძრაობის თეატრი
20:00
მოძრაობის თეატრი

შაბათი, 01 ივნისი

13:00
ზუგდიდის თეატრი
13:00
ზუგდიდის თეატრი
15:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
15:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
16:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
16:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
18:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
18:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:00
რუსთაველის თეატრი
19:00
რუსთაველის თეატრი
19:00
თავისუფალი თეატრი
19:00
თავისუფალი თეატრი
20:00
ილიაუნის თეატრი
20:00
ილიაუნის თეატრი
20:00
მოძრაობის თეატრი
20:00
მოძრაობის თეატრი

კვირა, 02 ივნისი

13:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
13:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
14:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
14:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
15:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
15:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:00
მუსიკის და დრამის თეატრი
19:00
მუსიკის და დრამის თეატრი
19:00
რუსთაველის თეატრი
19:00
რუსთაველის თეატრი
19:30
თავისუფალი თეატრი
19:30
თავისუფალი თეატრი
20:00
სამეფო უბნის თეატრი
20:00
სამეფო უბნის თეატრი
20:00
მოძრაობის თეატრი
20:00
მოძრაობის თეატრი
20:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
20:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
20:00
ილიაუნის თეატრი
20:00
ილიაუნის თეატრი

სამშაბათი, 04 ივნისი

14:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
14:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი

ოთხშაბათი, 05 ივნისი

15:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
15:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:00
ახმეტელის თ.
19:00
ახმეტელის თ.
19:00
მუსიკის და დრამის თეატრი
19:00
მუსიკის და დრამის თეატრი
19:00
თავისუფალი თეატრი
19:00
თავისუფალი თეატრი

ხუთშაბათი, 06 ივნისი

15:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
15:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:00
მუსიკის და დრამის თეატრი
19:00
მუსიკის და დრამის თეატრი
19:00
თავისუფალი თეატრი
19:00
თავისუფალი თეატრი
20:00
მოძრაობის თეატრი
20:00
მოძრაობის თეატრი

პარასკევი, 07 ივნისი

19:00
თავისუფალი თეატრი
19:00
თავისუფალი თეატრი
19:00
მუსიკის და დრამის თეატრი
19:00
მუსიკის და დრამის თეატრი
19:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
20:00
მოძრაობის თეატრი
20:00
მოძრაობის თეატრი
20:00
ილიაუნის თეატრი
20:00
ილიაუნის თეატრი

შაბათი, 08 ივნისი

12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
13:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
13:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
13:30
თავისუფალი თეატრი
13:30
თავისუფალი თეატრი
19:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:00
მუსიკის და დრამის თეატრი
19:00
მუსიკის და დრამის თეატრი
20:00
მოძრაობის თეატრი
20:00
მოძრაობის თეატრი
20:00
ილიაუნის თეატრი
20:00
ილიაუნის თეატრი

კვირა, 09 ივნისი

13:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
13:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
14:00
ახმეტელის თ.
14:00
ახმეტელის თ.
15:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
15:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:00
მუსიკის და დრამის თეატრი
19:00
მუსიკის და დრამის თეატრი
19:00
ახმეტელის თ.
19:00
ახმეტელის თ.
19:30
თავისუფალი თეატრი
19:30
თავისუფალი თეატრი
20:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
20:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
20:00
ილიაუნის თეატრი
20:00
ილიაუნის თეატრი
20:00
მოძრაობის თეატრი
20:00
მოძრაობის თეატრი
20:00
ღია სივრცე ექსპერიმენტული ხელოვნებისთვის
20:00
ღია სივრცე ექსპერიმენტული ხელოვნებისთვის

სამშაბათი, 11 ივნისი

12:00
ახმეტელის თ.
12:00
ახმეტელის თ.

ოთხშაბათი, 12 ივნისი

13:00
ახმეტელის თ.
13:00
ახმეტელის თ.

ხუთშაბათი, 13 ივნისი

15:00
ახმეტელის თ.
15:00
ახმეტელის თ.
19:00
თავისუფალი თეატრი
19:00
თავისუფალი თეატრი
19:00
მუსიკის და დრამის თეატრი
19:00
მუსიკის და დრამის თეატრი
20:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
20:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
20:00
მოძრაობის თეატრი
20:00
მოძრაობის თეატრი

პარასკევი, 14 ივნისი

19:00
მუსიკის და დრამის თეატრი
19:00
მუსიკის და დრამის თეატრი
19:00
ახმეტელის თ.
19:00
ახმეტელის თ.
19:00
თავისუფალი თეატრი
19:00
თავისუფალი თეატრი
19:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
20:00
ილიაუნის თეატრი
20:00
ილიაუნის თეატრი
20:00
მოძრაობის თეატრი
20:00
მოძრაობის თეატრი

შაბათი, 15 ივნისი

13:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
13:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
15:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
15:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
18:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
18:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:00
თავისუფალი თეატრი
19:00
თავისუფალი თეატრი
19:00
მუსიკის და დრამის თეატრი
19:00
მუსიკის და დრამის თეატრი
19:00
ახმეტელის თ.
19:00
ახმეტელის თ.
19:30
თავისუფალი თეატრი
19:30
თავისუფალი თეატრი
20:00
ღია სივრცე ექსპერიმენტული ხელოვნებისთვის
20:00
ღია სივრცე ექსპერიმენტული ხელოვნებისთვის
20:00
ილიაუნის თეატრი
20:00
ილიაუნის თეატრი
20:00
მოძრაობის თეატრი
20:00
მოძრაობის თეატრი

კვირა, 16 ივნისი

01:34
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
01:34
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
13:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
13:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
13:30
თავისუფალი თეატრი
13:30
თავისუფალი თეატრი
14:00
ახმეტელის თ.
14:00
ახმეტელის თ.
15:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
15:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:00
რუსთაველის თეატრი
19:00
რუსთაველის თეატრი
19:00
მუსიკის და დრამის თეატრი
19:00
მუსიკის და დრამის თეატრი
19:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:00
ახმეტელის თ.
19:00
ახმეტელის თ.
20:00
მოძრაობის თეატრი
20:00
მოძრაობის თეატრი
20:00
ილიაუნის თეატრი
20:00
ილიაუნის თეატრი

ხუთშაბათი, 20 ივნისი

19:00
რუსთაველის თეატრი
19:00
რუსთაველის თეატრი
20:00
მოძრაობის თეატრი
20:00
მოძრაობის თეატრი

პარასკევი, 21 ივნისი

19:00
რუსთაველის თეატრი
19:00
რუსთაველის თეატრი
19:00
ახმეტელის თ.
19:00
ახმეტელის თ.
19:00
თავისუფალი თეატრი
19:00
თავისუფალი თეატრი
20:00
მოძრაობის თეატრი
20:00
მოძრაობის თეატრი
20:00
ილიაუნის თეატრი
20:00
ილიაუნის თეატრი

შაბათი, 22 ივნისი

13:30
თავისუფალი თეატრი
13:30
თავისუფალი თეატრი
15:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
15:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:00
ახმეტელის თ.
19:00
ახმეტელის თ.
19:00
თავისუფალი თეატრი
19:00
თავისუფალი თეატრი
19:00
რუსთაველის თეატრი
19:00
რუსთაველის თეატრი
20:00
მოძრაობის თეატრი
20:00
მოძრაობის თეატრი
20:00
ღია სივრცე ექსპერიმენტული ხელოვნებისთვის
20:00
ღია სივრცე ექსპერიმენტული ხელოვნებისთვის
20:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
20:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი

კვირა, 23 ივნისი

15:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
15:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:00
რუსთაველის თეატრი
19:00
რუსთაველის თეატრი
19:00
თავისუფალი თეატრი
19:00
თავისუფალი თეატრი
19:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:30
თავისუფალი თეატრი
19:30
თავისუფალი თეატრი
20:00
ღია სივრცე ექსპერიმენტული ხელოვნებისთვის
20:00
ღია სივრცე ექსპერიმენტული ხელოვნებისთვის
20:00
ილიაუნის თეატრი
20:00
ილიაუნის თეატრი
20:00
მოძრაობის თეატრი
20:00
მოძრაობის თეატრი

ოთხშაბათი, 26 ივნისი

ხუთშაბათი, 27 ივნისი

19:00
თავისუფალი თეატრი
19:00
თავისუფალი თეატრი
20:00
მოძრაობის თეატრი
20:00
მოძრაობის თეატრი

პარასკევი, 28 ივნისი

19:00
თავისუფალი თეატრი
19:00
თავისუფალი თეატრი
19:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
20:00
მოძრაობის თეატრი
20:00
მოძრაობის თეატრი

შაბათი, 29 ივნისი

15:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
15:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
18:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
18:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:00
თავისუფალი თეატრი
19:00
თავისუფალი თეატრი
19:00
ახმეტელის თ.
19:00
ახმეტელის თ.
20:00
მოძრაობის თეატრი
20:00
მოძრაობის თეატრი

კვირა, 30 ივნისი

15:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
15:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:30
თავისუფალი თეატრი
19:30
თავისუფალი თეატრი
20:00
მოძრაობის თეატრი
20:00
მოძრაობის თეატრი
20:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
20:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი