Ajax Loader
Geo

დღეს

11:00
ბათუმის თოჯინების თეატრი
11:00
ბათუმის თოჯინების თეატრი
12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
13:00
ახმეტელის თ.
13:00
ახმეტელის თ.
15:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
15:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
18:00
ბათუმის თოჯინების თეატრი
18:00
ბათუმის თოჯინების თეატრი
19:00
რუსთაველის თეატრი
19:00
რუსთაველის თეატრი
19:00
ქუთაისის თეატრი
19:00
ქუთაისის თეატრი
19:00
მუსიკის და დრამის თეატრი
19:00
მუსიკის და დრამის თეატრი
20:00
მოძრაობის თეატრი
20:00
მოძრაობის თეატრი
20:00
მარჯანიშვილის თეატრი
20:00
მარჯანიშვილის თეატრი
20:00
თავისუფალი თეატრი
20:00
თავისუფალი თეატრი
20:00
თუმანიშვილის თეატრი
20:00
თუმანიშვილის თეატრი

ხვალ

12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
14:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
14:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
15:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
15:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
17:30
ბათუმის თოჯინების თეატრი
17:30
ბათუმის თოჯინების თეატრი
18:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
18:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
18:00
რუსთავის მუნიციპალური თეატრი
18:00
რუსთავის მუნიციპალური თეატრი
18:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
18:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:00
მუსიკის და დრამის თეატრი
19:00
მუსიკის და დრამის თეატრი
19:00
გრიბოედოვის თეატრი
19:00
გრიბოედოვის თეატრი
20:00
თუმანიშვილის თეატრი
20:00
თუმანიშვილის თეატრი
20:00
სამეფო უბნის თეატრი
20:00
სამეფო უბნის თეატრი
20:00
მარჯანიშვილის თეატრი
20:00
მარჯანიშვილის თეატრი
20:00
მარჯანიშვილის თეატრი
20:00
მარჯანიშვილის თეატრი
20:00
მოძრაობის თეატრი
20:00
მოძრაობის თეატრი
20:00
ილიაუნის თეატრი
20:00
ილიაუნის თეატრი
20:00
ფოთის თეატრი
20:00
ფოთის თეატრი

შაბათი, 23 მარტი

12:00
თოჯინების თეატრი
12:00
თოჯინების თეატრი
13:00
ბათუმის თოჯინების თეატრი
13:00
ბათუმის თოჯინების თეატრი
13:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
13:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
14:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
14:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
17:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
17:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
18:00
გრიბოედოვის თეატრი
18:00
გრიბოედოვის თეატრი
19:00
რუსთაველის თეატრი
19:00
რუსთაველის თეატრი
19:00
ქუთაისის თეატრი
19:00
ქუთაისის თეატრი
19:00
თავისუფალი თეატრი
19:00
თავისუფალი თეატრი
19:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:00
მუსიკის და დრამის თეატრი
19:00
მუსიკის და დრამის თეატრი
20:00
მოძრაობის თეატრი
20:00
მოძრაობის თეატრი
20:00
ილიაუნის თეატრი
20:00
ილიაუნის თეატრი
20:00
მარჯანიშვილის თეატრი
20:00
მარჯანიშვილის თეატრი
20:00
თუმანიშვილის თეატრი
20:00
თუმანიშვილის თეატრი
20:00
მარჯანიშვილის თეატრი
20:00
მარჯანიშვილის თეატრი

კვირა, 24 მარტი

12:00
გრიბოედოვის თეატრი
12:00
გრიბოედოვის თეატრი
12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
12:00
თოჯინების თეატრი
12:00
თოჯინების თეატრი
13:00
ფოთის თეატრი
13:00
ფოთის თეატრი
13:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
13:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
13:00
ბათუმის თოჯინების თეატრი
13:00
ბათუმის თოჯინების თეატრი
15:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
15:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:00
თავისუფალი თეატრი
19:00
თავისუფალი თეატრი
19:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:00
ქუთაისის თეატრი
19:00
ქუთაისის თეატრი
19:00
მუსიკის და დრამის თეატრი
19:00
მუსიკის და დრამის თეატრი
19:00
ახმეტელის თ.
19:00
ახმეტელის თ.
19:00
რუსთაველის თეატრი
19:00
რუსთაველის თეატრი
19:58
მარჯანიშვილის თეატრი
19:58
მარჯანიშვილის თეატრი
20:00
მარჯანიშვილის თეატრი
20:00
მარჯანიშვილის თეატრი
20:00
სამეფო უბნის თეატრი
20:00
სამეფო უბნის თეატრი
20:00
მოძრაობის თეატრი
20:00
მოძრაობის თეატრი
20:00
ილიაუნის თეატრი
20:00
ილიაუნის თეატრი
20:00
თუმანიშვილის თეატრი
20:00
თუმანიშვილის თეატრი

სამშაბათი, 26 მარტი

12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
12:00
ახმეტელის თ.
12:00
ახმეტელის თ.
12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
14:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
14:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
15:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
15:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:00
თეატრალური ინსტიტუტი
19:00
თეატრალური ინსტიტუტი
19:00
ქუთაისის თეატრი
19:00
ქუთაისის თეატრი
20:00
მარჯანიშვილის თეატრი
20:00
მარჯანიშვილის თეატრი

ოთხშაბათი, 27 მარტი

12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
15:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
15:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
15:00
ახმეტელის თ.
15:00
ახმეტელის თ.
19:00
ქუთაისის თეატრი
19:00
ქუთაისის თეატრი
19:00
თეატრალური ინსტიტუტი
19:00
თეატრალური ინსტიტუტი
19:00
თავისუფალი თეატრი
19:00
თავისუფალი თეატრი
19:00
რუსთაველის თეატრი
19:00
რუსთაველის თეატრი
20:00
თუმანიშვილის თეატრი
20:00
თუმანიშვილის თეატრი
20:00
მარჯანიშვილის თეატრი
20:00
მარჯანიშვილის თეატრი

ხუთშაბათი, 28 მარტი

12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
14:00
ახმეტელის თ.
14:00
ახმეტელის თ.
15:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
15:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
15:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
15:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:00
მუსიკის და დრამის თეატრი
19:00
მუსიკის და დრამის თეატრი
19:00
რუსთაველის თეატრი
19:00
რუსთაველის თეატრი
19:00
ქუთაისის თეატრი
19:00
ქუთაისის თეატრი
20:00
მარჯანიშვილის თეატრი
20:00
მარჯანიშვილის თეატრი
20:00
სამეფო უბნის თეატრი
20:00
სამეფო უბნის თეატრი
20:00
თუმანიშვილის თეატრი
20:00
თუმანიშვილის თეატრი
20:00
მოძრაობის თეატრი
20:00
მოძრაობის თეატრი
20:00
მარჯანიშვილის თეატრი
20:00
მარჯანიშვილის თეატრი

პარასკევი, 29 მარტი

12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
15:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
15:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
18:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
18:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:00
მუსიკის და დრამის თეატრი
19:00
მუსიკის და დრამის თეატრი
19:00
გრიბოედოვის თეატრი
19:00
გრიბოედოვის თეატრი
20:00
თანამედროვე ქორეოგრაფიის თეატრი ,,იმპულსი’’
20:00
თანამედროვე ქორეოგრაფიის თეატრი ,,იმპულსი’’
20:00
თუმანიშვილის თეატრი
20:00
თუმანიშვილის თეატრი
20:00
ილიაუნის თეატრი
20:00
ილიაუნის თეატრი
20:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
20:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
20:00
რუსთავის მუნიციპალური თეატრი
20:00
რუსთავის მუნიციპალური თეატრი
20:00
მარჯანიშვილის თეატრი
20:00
მარჯანიშვილის თეატრი
20:00
მოძრაობის თეატრი
20:00
მოძრაობის თეატრი
20:00
მარჯანიშვილის თეატრი
20:00
მარჯანიშვილის თეატრი

შაბათი, 30 მარტი

12:00
თოჯინების თეატრი
12:00
თოჯინების თეატრი
12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
15:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
15:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
17:00
ქუთაისის თეატრი
17:00
ქუთაისის თეატრი
18:00
გრიბოედოვის თეატრი
18:00
გრიბოედოვის თეატრი
19:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:00
მუსიკის და დრამის თეატრი
19:00
მუსიკის და დრამის თეატრი
19:00
თეატრალური ინსტიტუტი
19:00
თეატრალური ინსტიტუტი
19:00
თავისუფალი თეატრი
19:00
თავისუფალი თეატრი
19:30
თავისუფალი თეატრი
19:30
თავისუფალი თეატრი
20:00
მოძრაობის თეატრი
20:00
მოძრაობის თეატრი
20:00
თანამედროვე ქორეოგრაფიის თეატრი ,,იმპულსი’’
20:00
თანამედროვე ქორეოგრაფიის თეატრი ,,იმპულსი’’
20:00
სამეფო უბნის თეატრი
20:00
სამეფო უბნის თეატრი
20:00
მარჯანიშვილის თეატრი
20:00
მარჯანიშვილის თეატრი
20:00
თუმანიშვილის თეატრი
20:00
თუმანიშვილის თეატრი
20:00
მარჯანიშვილის თეატრი
20:00
მარჯანიშვილის თეატრი

კვირა, 31 მარტი

12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
13:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
13:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
13:30
თავისუფალი თეატრი
13:30
თავისუფალი თეატრი
16:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
16:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
17:00
ქუთაისის თეატრი
17:00
ქუთაისის თეატრი
19:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:00
ახმეტელის თ.
19:00
ახმეტელის თ.
19:00
რუსთაველის თეატრი
19:00
რუსთაველის თეატრი
19:00
თოჯინების თეატრი
19:00
თოჯინების თეატრი
19:00
მუსიკის და დრამის თეატრი
19:00
მუსიკის და დრამის თეატრი
19:30
თავისუფალი თეატრი
19:30
თავისუფალი თეატრი
20:00
მოძრაობის თეატრი
20:00
მოძრაობის თეატრი
20:00
მარჯანიშვილის თეატრი
20:00
მარჯანიშვილის თეატრი
20:00
თუმანიშვილის თეატრი
20:00
თუმანიშვილის თეატრი

სამშაბათი, 02 აპრილი

12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
15:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
15:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
20:00
მარჯანიშვილის თეატრი
20:00
მარჯანიშვილის თეატრი

ოთხშაბათი, 03 აპრილი

12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:00
მუსიკის და დრამის თეატრი
19:00
მუსიკის და დრამის თეატრი
19:00
თავისუფალი თეატრი
19:00
თავისუფალი თეატრი
20:00
მარჯანიშვილის თეატრი
20:00
მარჯანიშვილის თეატრი

ხუთშაბათი, 04 აპრილი

12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
14:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
14:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:00
მუსიკის და დრამის თეატრი
19:00
მუსიკის და დრამის თეატრი
20:00
სამეფო უბნის თეატრი
20:00
სამეფო უბნის თეატრი
20:00
მარჯანიშვილის თეატრი
20:00
მარჯანიშვილის თეატრი
20:00
მარჯანიშვილის თეატრი
20:00
მარჯანიშვილის თეატრი
20:00
მოძრაობის თეატრი
20:00
მოძრაობის თეატრი

პარასკევი, 05 აპრილი

12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
15:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
15:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
18:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
18:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:00
მუსიკის და დრამის თეატრი
19:00
მუსიკის და დრამის თეატრი
19:00
თავისუფალი თეატრი
19:00
თავისუფალი თეატრი
19:30
თავისუფალი თეატრი
19:30
თავისუფალი თეატრი
20:00
მარჯანიშვილის თეატრი
20:00
მარჯანიშვილის თეატრი
20:00
მოძრაობის თეატრი
20:00
მოძრაობის თეატრი

შაბათი, 06 აპრილი

12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
12:00
გრიბოედოვის თეატრი
12:00
გრიბოედოვის თეატრი
14:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
14:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
16:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
16:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:00
მუსიკის და დრამის თეატრი
19:00
მუსიკის და დრამის თეატრი
19:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:30
თავისუფალი თეატრი
19:30
თავისუფალი თეატრი
20:00
მარჯანიშვილის თეატრი
20:00
მარჯანიშვილის თეატრი
20:00
მარჯანიშვილის თეატრი
20:00
მარჯანიშვილის თეატრი

კვირა, 07 აპრილი

12:00
გრიბოედოვის თეატრი
12:00
გრიბოედოვის თეატრი
13:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
13:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
13:30
თავისუფალი თეატრი
13:30
თავისუფალი თეატრი
14:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
14:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
16:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
16:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
18:00
გრიბოედოვის თეატრი
18:00
გრიბოედოვის თეატრი
19:00
თავისუფალი თეატრი
19:00
თავისუფალი თეატრი
19:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:00
მუსიკის და დრამის თეატრი
19:00
მუსიკის და დრამის თეატრი
19:30
თავისუფალი თეატრი
19:30
თავისუფალი თეატრი
20:00
სამეფო უბნის თეატრი
20:00
სამეფო უბნის თეატრი
20:00
მოძრაობის თეატრი
20:00
მოძრაობის თეატრი
20:00
მარჯანიშვილის თეატრი
20:00
მარჯანიშვილის თეატრი

სამშაბათი, 09 აპრილი

12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
15:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
15:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
20:00
მარჯანიშვილის თეატრი
20:00
მარჯანიშვილის თეატრი

ოთხშაბათი, 10 აპრილი

12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:00
თავისუფალი თეატრი
19:00
თავისუფალი თეატრი
20:00
მარჯანიშვილის თეატრი
20:00
მარჯანიშვილის თეატრი

ხუთშაბათი, 11 აპრილი

14:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
14:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:00
მუსიკის და დრამის თეატრი
19:00
მუსიკის და დრამის თეატრი
20:00
მარჯანიშვილის თეატრი
20:00
მარჯანიშვილის თეატრი
20:00
მარჯანიშვილის თეატრი
20:00
მარჯანიშვილის თეატრი
20:00
მოძრაობის თეატრი
20:00
მოძრაობის თეატრი

პარასკევი, 12 აპრილი

12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
14:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
14:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:00
გრიბოედოვის თეატრი
19:00
გრიბოედოვის თეატრი
19:00
მუსიკის და დრამის თეატრი
19:00
მუსიკის და დრამის თეატრი
19:30
თავისუფალი თეატრი
19:30
თავისუფალი თეატრი
20:00
მარჯანიშვილის თეატრი
20:00
მარჯანიშვილის თეატრი
20:00
მოძრაობის თეატრი
20:00
მოძრაობის თეატრი
20:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
20:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
20:00
მარჯანიშვილის თეატრი
20:00
მარჯანიშვილის თეატრი
20:00
სამეფო უბნის თეატრი
20:00
სამეფო უბნის თეატრი

შაბათი, 13 აპრილი

12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
13:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
13:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
13:30
თავისუფალი თეატრი
13:30
თავისუფალი თეატრი
16:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
16:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
18:00
გრიბოედოვის თეატრი
18:00
გრიბოედოვის თეატრი
19:00
მუსიკის და დრამის თეატრი
19:00
მუსიკის და დრამის თეატრი
19:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:30
თავისუფალი თეატრი
19:30
თავისუფალი თეატრი
20:00
მარჯანიშვილის თეატრი
20:00
მარჯანიშვილის თეატრი
20:00
თავისუფალი თეატრი
20:00
თავისუფალი თეატრი

კვირა, 14 აპრილი

12:00
გრიბოედოვის თეატრი
12:00
გრიბოედოვის თეატრი
12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
15:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
15:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:00
მუსიკის და დრამის თეატრი
19:00
მუსიკის და დრამის თეატრი
19:00
თავისუფალი თეატრი
19:00
თავისუფალი თეატრი
19:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:30
თავისუფალი თეატრი
19:30
თავისუფალი თეატრი
20:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
20:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
20:00
მოძრაობის თეატრი
20:00
მოძრაობის თეატრი

სამშაბათი, 16 აპრილი

12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
15:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
15:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი

ოთხშაბათი, 17 აპრილი

12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
14:30
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
14:30
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:00
თავისუფალი თეატრი
19:00
თავისუფალი თეატრი

ხუთშაბათი, 18 აპრილი

12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
15:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
15:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
20:00
მოძრაობის თეატრი
20:00
მოძრაობის თეატრი

პარასკევი, 19 აპრილი

12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
15:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
15:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:00
თავისუფალი თეატრი
19:00
თავისუფალი თეატრი
19:00
გრიბოედოვის თეატრი
19:00
გრიბოედოვის თეატრი
20:00
მოძრაობის თეატრი
20:00
მოძრაობის თეატრი

შაბათი, 20 აპრილი

13:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
13:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
15:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
15:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:00
თავისუფალი თეატრი
19:00
თავისუფალი თეატრი
19:30
თავისუფალი თეატრი
19:30
თავისუფალი თეატრი
20:00
მოძრაობის თეატრი
20:00
მოძრაობის თეატრი

კვირა, 21 აპრილი

12:00
გრიბოედოვის თეატრი
12:00
გრიბოედოვის თეატრი
12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
13:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
13:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
13:30
თავისუფალი თეატრი
13:30
თავისუფალი თეატრი
15:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
15:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
17:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
17:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
18:00
გრიბოედოვის თეატრი
18:00
გრიბოედოვის თეატრი
19:30
თავისუფალი თეატრი
19:30
თავისუფალი თეატრი
19:30
თავისუფალი თეატრი
19:30
თავისუფალი თეატრი
20:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
20:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი

სამშაბათი, 23 აპრილი

12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
14:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
14:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
15:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
15:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი

ოთხშაბათი, 24 აპრილი

12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
15:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
15:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:00
თავისუფალი თეატრი
19:00
თავისუფალი თეატრი

ხუთშაბათი, 25 აპრილი

12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:00
მუსიკის და დრამის თეატრი
19:00
მუსიკის და დრამის თეატრი
19:00
თავისუფალი თეატრი
19:00
თავისუფალი თეატრი
20:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
20:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი

პარასკევი, 26 აპრილი

20:00
მოძრაობის თეატრი
20:00
მოძრაობის თეატრი

შაბათი, 27 აპრილი

19:00
მუსიკის და დრამის თეატრი
19:00
მუსიკის და დრამის თეატრი

კვირა, 28 აპრილი

20:00
მოძრაობის თეატრი
20:00
მოძრაობის თეატრი

სამშაბათი, 30 აპრილი

ოთხშაბათი, 01 მაისი

12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი

ხუთშაბათი, 02 მაისი

12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
18:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
18:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი

პარასკევი, 03 მაისი

12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
15:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
15:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
20:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
20:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი

შაბათი, 04 მაისი

12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
13:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
13:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
15:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
15:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი

კვირა, 05 მაისი

12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
13:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
13:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
15:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
15:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:00
გრიბოედოვის ფონდი
19:00
გრიბოედოვის ფონდი

სამშაბათი, 07 მაისი

12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი

ოთხშაბათი, 08 მაისი

12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი

ხუთშაბათი, 09 მაისი

13:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
13:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
15:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
15:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი

პარასკევი, 10 მაისი

12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
14:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
14:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
18:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
18:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი

შაბათი, 11 მაისი

12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
15:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
15:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
18:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
18:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი

კვირა, 12 მაისი

12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
15:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
15:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი

სამშაბათი, 14 მაისი

11:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
11:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
13:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
13:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
14:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
14:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი

ოთხშაბათი, 15 მაისი

12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
14:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
14:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
15:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
15:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი

ხუთშაბათი, 16 მაისი

12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი

პარასკევი, 17 მაისი

15:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
15:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი

შაბათი, 18 მაისი

13:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
13:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
15:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
15:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
18:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
18:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
20:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
20:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი

კვირა, 19 მაისი

01:34
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
01:34
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
15:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
15:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი

სამშაბათი, 21 მაისი

15:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
15:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი

ოთხშაბათი, 22 მაისი

12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი

ხუთშაბათი, 23 მაისი

12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი

პარასკევი, 24 მაისი

12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
15:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
15:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი

შაბათი, 25 მაისი

12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
15:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
15:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
20:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
20:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი

კვირა, 26 მაისი

12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
13:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
13:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
15:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
15:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი

სამშაბათი, 28 მაისი

12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი

ოთხშაბათი, 29 მაისი

12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
15:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
15:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი

პარასკევი, 31 მაისი

18:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
18:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი

ხუთშაბათი, 06 ივნისი

12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი

პარასკევი, 07 ივნისი

19:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი

შაბათი, 08 ივნისი

19:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი

პარასკევი, 14 ივნისი

19:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი