წავიკითხე
Geo
•
Russian
•
English
•
ჩემი მენიუ
ავტორიზაცია
პარტნიორებისთვის...
ბილეთები
თეატრი და ცირკი
(სრული აფიშა)
თბილისის თეატრები
რუსთაველის ეროვნული თეატრი
"ერთხელ... მხოლოდ...""
"ქარი მწყურია მე პირდაპირი"
12 განრისხებული მამაკაცი
ბროწეულის ფერი
დაკანონებული უკანონობა
ვანო და ნიკო
თამაშის დასასრული
იცხოვრე ვიდრე, ცოცხალი ხარ
მარია კალასი. გაკვეთილი
მიჯაჭვული პრომეთე
პატარა უფლისწული
პინოკიოს თავგადასავალი
ძ უ ნ წ ი
ჰედა გაბლერი
თეატრი სახელოსნო 42
დირიჟორი.
დონ ჟუანი
თეატრის ამბავი
ინგებორგა დაპკუნაიტეს ,,კალინაუსკასი 6-2''
ოტელო.
ფრეკენ ჟული
მარჯანიშვილის თეატრი
აინშტაინის უკანასკნელი სიყვარული
გრონჰოლმის მეთოდი
დანაშაული და სასჯელი
თეატრის მსახური
იდუმალი ვარიაციები
ინციდენტი მეტროში
მაკბეტი
ჟოლო
უჩინმაჩინის ქუდი
ქალები
ცუდი ბიჭები
თუმანიშვილის თეატრი
„გაზაფხული მაინც მოვა“
7 პ.პ. (შვიდი პატარა პიესა)
ირინეს ბედნიერება
კუგელმას!
მოჩვენებები
მფრინავი ხვლიკი ქართულა
უფრო ძლიერი
უხერხემლო
უხერხემლობა
ყველაფერი ნამდვილად იყო
ყოფილების სარეცელი
თავისუფალი თეატრი
2030-დასაკარგი არაფერი გვაქვს 14 +
ბერნარდა ალბას სახლი 14+
გუშინდელნი დღეს 14+
ზღაპარი იგი მათრობს და მხიბლავს 14 +
კავკასიური ცარცის წრე 14 +
კომედიანტები 14+
მარტოკინა 13+
მერე რა რომ, სველია სველი იასამანი 14+
მექანიკური ფორთოხალი 16 +
მთავარი გზის გასაყართან 14+
მიყვარხარ, მიყვარხარ, მიყვარხარ 14+
მოჩვენებები 14 +
პაემანი სამისთვის 14+
სამანიშვილის დედი(ს) ნაცვალი 14+
სამი ჰალსტუხიანი და ანგელოზი 14+
სულის იდენტიფიკაცია 16+
სხვების ცხოვრება 14+
ღმერთო დაგვიფარე ჩვენ და ადამიანები 14 +
ხომ ხოცავენ ქანცგაწყვეტილ ცხენებს 16+
ჯინსების თაობა 14 +
სამეფო უბნის თეატრი
მედეა s01e06
მკვდარი ძაღლები
ფედრა ცეცხლის ალში
ახმეტელის თეატრი
HELLADOS
აივანი
ანე ფრანკის დღიური (პრემიერა)
აღსარება - მე სერგო ფარაჯანოვი
დარაბებს მიღმა გაზაფხულია
თეთრი ბაირაღები
პიტერ პენის თავგადასავალი
ტიტუს ანდრონიკუსი
ქალები 30 +
ქალის სხეული, როგორც ბრძოლის ველი
ცუდი გზები (დონბასის ომის ქრონიკებიდან) +18
ხანუმა (პრემიერა)
ჯალათები
გრიბოედოვის თეატრი
ა.ლ.ჟ.ი.რ.ი
აგნეს, შექსპირის ცოლი
ალისფერი იალქნები/Алые паруса
ალისფერი ყვავილი/Аленький цветочек
არ დაიდარდო
ბუკმეკერ-ექსპრესი
თვინიერი
კარლსონის თავგადასავალი
მერი პოპინსი
შეშლილის წერილები
ჩერნობილის ლოცვა-პრემიერა
ძია ვანია
ჭექა-ქუხილი
ჰელვერის ღამე
თეატრი ათონელზე
დილა მშვიდობისა ასდოლარიანო!
მზის ხაზი
ფიწალი დისნეი
შავი ფრინველი
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
HELLADOS
NO EXIT
ავი მუსაიფი
ალადინი
არ დამივიწყო
ეს მე ვარ, ნიკოლოზ ბარათაშვილი
ზღაპარი დაკარგულ დროზე
თაგუნები და ყველი
თქვენთანაც აბრახუნებენ?
მაჭანკალი
მგზავრის წერილები
მე ვხედავ მზეს
მე, ბებია, ილიკო და ილარიონი
ოდისეა
ოტელო
ოცნება თუ სინამდვილე
ჟიკჟიკობა ღამე
რწყილი და ჭიანჭველა
სათაგური
სამი გოჭი
სევილიელი დალაქი
ურჩხული და ლამაზმანი
ფრთხილად, ადამსები
ღამე და თუთიყუში
შვლის ნუკრის ნაამბობი
ჩაი ჭუჭრუტანაში
წითელი ფეხსაცმელები და კალის ჯარისკაცი
წითელკანიანთა ბელადი
წითელქუდა
ქალაქის თეატრი
ბერსერკები II: მზიანი მხარე
ლინეინის სილამაზის დედოფალი
თეატრი ანარეკლი
მოდი
თოჯინების თეატრი
ბატის ჭუკი
დედა ენა
იავნანამ რა ჰქმნა?!
კარლსონი
მიფრინავდნენ წეროები
ნაცარქექია.
ჟირაფი ჟოზე
წითელქუდა.
ლიტერატურული სახელოსნო ,,მოლაღური''
ლიტერატურული კომპოზიცია ,,ხილიანის ზმანება''
მოძრაობის თეატრი
სონეტები
ღვთაებრივი კომედია
ქველმოქმედთა თეატრი "მხიარული ნიღბები"
შენკენ სავალი გზები-პრემიერა
სანდრო მრევლიშვილის თეატრი
კვერცხი
ქაჩალი მომღერალი ქალი
ცილინდრი
თეატრი ჰარაკი
პათეტიკური მონოლოგები
მეორე სახლი
თბილისის კამერული თეატრი
"ემიგრანტები"
ბედნიერი დღეები
დონ კიხოტი
უკანასკნელი ფირი
ილიაუნის თეატრი
იდეალური ოჯახი
საქმე №
მართვე
დმანისის თეატრის ტური
ხალდე
ღია სივრცე
UNLOVE
სტუდენტური და ექსპ. თეატრები
თეატრალური უნივერსიტეტი
Plastic Theater
ტექნიკური უნივერსიტეტის თეატრი
ბოშები
რეგიონალური თეატრები
გასტროლები ქუთაისში
რუსთაველის თეატრის გასტროლი ქუთაისში.
ქუთაისის ლადო მესხიშვილის თეატრი
დაფდაფები ღამით
ცამეტი
გასტროლი ქუთაისის თეატრში
მოახლეები - გასტროლი ქუთაისში
ბათუმის დრამატული თეატრი
"1902 წელს ბათომში" 15 +
"ბანკომატი" 15+
"დედა კურაჟი" 14+
"ემიგრანტები" 12+
"ექვთიმე"
"თამაში" 16+
"კედელი" 16+
"ობლების ქალაქი" 16+
"რაც გინახავს, ვეღარ ნახავ!" 10+
"სახლი ღრუბლებში" 12+
"სოფელსა შინა" 12+
"ურჩხული და მზეთუნახავი"
"უცხო ცის ქვეშ"
როცა გადაუღებლად წვიმს 14+
ბათუმის თოჯინებისა და მოზარდთა თეატრი
ცის კარი
ნაცარქექია
გორის თეატრი
"მე მოვალ - სიზმარი"
გაუგებრობა
კონკია-/
მზე ისევ ამოვა
მუდამ ერთად
პრემიერა
როგორ იწერება სიყვარული
ძალად ექიმი
წითელკანიანთა ბელადი
დმანისის თეატრი
ზესტაფონის თეატრი
სულიკო
ჰამლეტი
რუსთავის თეატრი
ერთი ვინმე ყაფლანიშვილი
ირინეს ბედნიერება
კუკარაჩა
კუნძულის ხეიბარი
მარშალი
ნისლიანი ნიუ-იორკი
რაც არ გერგება...
სამი ფორთოხლის სიყვარული
სისხლი
სტუმარ მასპინძელი
ფოლადი
შეშლილის წერილები
სენაკის თეატრი
HELLADOS - გაკვეთილი 12+
კარალი 14+
მაცეკვე ტანგო 12+
ჩიპოლინოს თავგადასავალი ( პრემიერა ) 3+
ფოთის თეატრი
ფიროსმანი
ქარიშხალი
ყვარვარე
ხრამუნა
ჯაყოს ხიზნები.
ქუთაისის თოჯინების თეატრი
ცისფერი კოცონი
თბილისის ცირკი
მაგიური შოუ
კინო
(სრული აფიშა)
კინოთეატრების მიხედვით
(ყველა კინოთეატრი)
ამირანი
აპოლო ბათუმი
ივერია ხაშური
კავეა გალერია
კავეა თბილისი მოლი
კავეა ისთ ფოინთი
კავეა სითი მოლი საბურთალო
კინოფილმების მიხედვით
(ყველა ფილმი)
ვონკა
მიგრაცია
ოღონდ შენ არა
Poor Things
სუპერ ალიბი 2
მადამ ვები
გაქცეული გოგოები
დიუნი: ნაწილი ორი
ჩემი მშვენიერი ქორწილი
სიყვარულის რეცეპტი
ბობ მარლი: ONE LOVE
ბაგჰედის წყევლა
კუნგ ფუ პანდა 4
ეშმაკის სათამაშო
მოჩვენებებზე მონადირეები: ყინულის იმპერია
უმანკო ბოროტება
Arena di Verona: Carmen
Currentzis conducts Mahler No. 5
ტვინგამორეცხილები: სექსი-კამერა-ძალაუფლება
სიყვარული ყველაფერია
მუცენბახერი
კალიფორნიაში
წიწილა ტოტოს თავგადასავალი
საქართველო VS ლუქსემბურგი
SUGA | Agust D TOUR 'D-DAY' THE MOVIE
ღიმილიანი საქართველო
კონცერტები
(სრული აფიშა)
კახიძის მუსიკალური ცენტრი
24.03 ვახტანგ კახიძის საიუბილეო კონცერტი
30,03 სიმფონიური მუსიკის კონცერტი
ვახტანგ კახიძის საიუბილეო კონცერტი
კონცეპტArt
ბექა გოჩიაშვილი
მარიამ უგრეხელიძის კამერული საბალეტო დასი
კონკია
ქართული სიმღერის საღამო
ეს სიყვარული გვაცოცხლებს
GS Promotion
Mashina Vremeni
აინშტაინი და მარგარიტა
ლია ახეჯაკოვა
Love Bar
MANO LE TOUGH | TEVZ | YVES
Miscusi Party
Music.Live GEO
03.04 Asya Kazantseva
04.04 Asya Kazantseva
LOUNA
Tarja Turunen
დასვენების უფლება
კატერინა გორდეევა "წაიღე ჩემი მწუხარება"
Rezo & Bavshvebi
რეზო და ბავშვები ქუთაისში
Sine
პოკო კოქსის ცოცხალი შოუ
Standup Tbilisi
სეთ აფი
ანსამბლი ,,ES'' ორნამენტი
ანსამბლ ,,ES ორნამენტის'' კონცერტი
თბილისის თანამედროვე ბალეტი
,,ადას ოთახი'' | ,,სკამი, რომელიც დაჯდომას ელის''
კაფე ვერდე
კლასიკური მუსიკის საღამო ვერდეში
მთიები
ამირანის ბავშვობა
რეზო & ბავშვები
რეზო და ბავშვები ბარსელონაში
ქუთაისის სახელმწიფო აკადემიური ანსამბლი
ქუთაისის სიმღერისა და ცეკვის აკადემიური ანსამბლის სოლო კონცერტი
ჯეობელი
Naviband-Batumi
Naviband-Tbilisi
ტრანსპორტი და საბაგირო
(ყველა ორგანიზაცია)
საქართველოს რკინიგზა
ცენტრალური ავტოსადგური
ბათუმის საბაგირო
საჰაერო ბუშტი თბილისი
საქართველოს მთის კურორტები
ფესტივალები
(სრული აფიშა)
Noumen Art
MAGWILL
2 დღიანი აბონიმენტი (5-6 აპრილი)
3 დღიანი აბონიმენტი (21-23 მარტი)
Action Adventure Thriller Crime Film Festival Private Room
დოკუმენტური ფილმების ფესტივალი
ორ დღიანი აბონიმენტი (19-20 აპრილი)
საშინელებათა ფილმების საერთაშორისო ფესტივალი
კირკე პლატფორმა
ერთი წვეთი ცისფერი
ბავშვებისთვის
(სრული აფიშა)
მარიამ უგრეხელიძის კამერული საბალეტო დასი
კონკია
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
HELLADOS
NO EXIT
ავი მუსაიფი
ალადინი
არ დამივიწყო
ეს მე ვარ, ნიკოლოზ ბარათაშვილი
ზღაპარი დაკარგულ დროზე
თაგუნები და ყველი
თქვენთანაც აბრახუნებენ?
მაჭანკალი
მგზავრის წერილები
მე ვხედავ მზეს
მე, ბებია, ილიკო და ილარიონი
ოდისეა
ოტელო
ოცნება თუ სინამდვილე
ჟიკჟიკობა ღამე
რწყილი და ჭიანჭველა
სათაგური
სამი გოჭი
სევილიელი დალაქი
ურჩხული და ლამაზმანი
ფრთხილად, ადამსები
ღამე და თუთიყუში
შვლის ნუკრის ნაამბობი
ჩაი ჭუჭრუტანაში
წითელი ფეხსაცმელები და კალის ჯარისკაცი
წითელკანიანთა ბელადი
წითელქუდა
Holoseum
ბათუმის თოჯინებისა და მოზარდთა თეატრი
ცის კარი
ნაცარქექია
გარდენია შევარდნაძე
თიხის გაკვეთილები
საბავშვო მწვანე გაკვეთილები
ზალიკოს ცენტრი
თოჯინების თეატრი
ბატის ჭუკი
დედა ენა
იავნანამ რა ჰქმნა?!
კარლსონი
მიფრინავდნენ წეროები
ნაცარქექია.
ჟირაფი ჟოზე
წითელქუდა.
ილუზიების მუზეუმი
ქუთაისის თოჯინების თეატრი
ცისფერი კოცონი
თბილისის ცირკი
მაგიური შოუ
ფიტნესი და სპა
(ყველა ორგანიზაცია)
თბ. ბალნეოლოგიური კურორტი
დიღმის ოლიმპიური აუზი
ნეპტუნი - სპორტ კომპლექსი
LeaderSport არენა
ოლიმპიკი ისანი
არენა II (ყოფილი სკა)
დინამოს აკადემია
რუსთავის არენა
გლდანის საცურაო აუზი
ნაძალადევის სპორტული ცენტრი
ოლიმპიური ტანვარჯიშის არენა
ფოთის საცურაო აუზი
ტანვარჯიშის განვითარების ცენტრი - ლაგუნასთან
ტანვარჯიშის განვითარების ცენტრი - ზაზიაშვილის #1
ტანვარჯიშის განვითარების ცენტრი - წყნეთი
დასვენება და ტურიზმი
(ყველა ორგანიზაცია)
წალკის (დაშბაშის) კანიონი
ბათუმის საბაგირო
საჰაერო ბუშტი თბილისი
City Pub Crawl
CUBE in Context
Fibonacci
Musical CARAVAN
არქიტექტურული ტურები თბილისში
თბილისის ბოტანიკური ბაღი
საქართველოს მთის კურორტები
სპორტი
(სრული აფიშა)
ს/კ დინამო ბათუმი
საქართველოს მთის კურორტები
მუზეუმი
(ყველა ორგანიზაცია)
Holoseum
აჭარის ხარიტონ ახვლედიანის მუზეუმი
აჭარის ხელოვნების მუზეუმი
ბათუმის არქეოლოგიური მუზეუმი
დმანისის მუზეუმ-ნაკრძალი
ეთნოგრაფიული მუზეუმი
ეროვნული გალერეა
თბილისის ისტორიის მუზეუმი (ქარვასლა)
ილუზიების მუზეუმი
რელიგიის მუზეუმი
საქართველოს მუზეუმი
სვანეთის ისტორიის და ეთნოგრაფიის მუზეუმი
სიღნაღის მუზეუმი
ქართული მედიცინის ისტორიის მუზეუმი
ძმები ნობელების ბათუმის ტექნოლოგიური მუზეუმი
Განათლება
(ყველა ორგანიზაცია)
Gaamos Cookies
Golden Eagle 2024
დაჯილდოების ცერემონიალი
Kutaisi Workshop
ღვინის კაზინო
აზროვნების აკადემია
ალექსი ჩიქოვანის მასტერკლასი
ანდრო დგებუაძის მასტერკლასი
შეხვედრა „JWT Metro“-ს კრეატიულ დირექტორ - ეკა ყიფიანთან
შეხვედრა ანდრო დგებუაძე - იცოდე რას გრძნობ და იგრძენი რაც იცი
შეხვედრა ანდრო დგებუაძესთან
განყ.
უკან
კინო
თეატრი
კონცერტი
• კავეა ისთ ფოინთი • დღეს •
11:45
დიუნი: ნაწილი ორი
დარბაზი 2
11:45 | GEO
დიუნი: ნაწილი ორი
დარბაზი 2
11:45
კუნგ ფუ პანდა 4
დარბაზი 3
11:45 | GEO | 3D
კუნგ ფუ პანდა 4
დარბაზი 3
12:00
მიგრაცია
დარბაზი 4
12:00 | GEO | 3D
მიგრაცია
დარბაზი 4
12:30
დიუნი: ნაწილი ორი
დარბაზი IMAX
12:30 | ENG
დიუნი: ნაწილი ორი
დარბაზი IMAX
13:00
ოღონდ შენ არა
დარბაზი 6
13:00 | GEO
ოღონდ შენ არა
დარბაზი 6
13:00
დიუნი: ნაწილი ორი
დარბაზი 8
13:00 | ENG
დიუნი: ნაწილი ორი
დარბაზი 8
13:15
კუნგ ფუ პანდა 4
დარბაზი 1
13:15 | GEO | 3D
კუნგ ფუ პანდა 4
დარბაზი 1
14:00
ვონკა
დარბაზი 7
14:00 | GEO
ვონკა
დარბაზი 7
14:00
კუნგ ფუ პანდა 4
დარბაზი 3
14:00 | GEO | 3D
კუნგ ფუ პანდა 4
დარბაზი 3
14:15
მიგრაცია
დარბაზი 4
14:15 | GEO | 3D
მიგრაცია
დარბაზი 4
14:45
დიუნი: ნაწილი ორი
დარბაზი 2
14:45 | GEO
დიუნი: ნაწილი ორი
დარბაზი 2
15:45
დიუნი: ნაწილი ორი
დარბაზი IMAX
15:45 | ENG
დიუნი: ნაწილი ორი
დარბაზი IMAX
16:00
კუნგ ფუ პანდა 4
დარბაზი 1
16:00 | GEO | 3D
კუნგ ფუ პანდა 4
დარბაზი 1
16:30
ბობ მარლი: ONE LOVE
დარბაზი 6
16:30 | GEO
ბობ მარლი: ONE LOVE
დარბაზი 6
16:30
მადამ ვები
დარბაზი 8
16:30 | GEO
მადამ ვები
დარბაზი 8
16:30
ეშმაკის სათამაშო
დარბაზი 4
16:30 | GEO
ეშმაკის სათამაშო
დარბაზი 4
16:45
ვონკა
დარბაზი 7
16:45 | GEO
ვონკა
დარბაზი 7
17:00
კუნგ ფუ პანდა 4
დარბაზი 3
17:00 | GEO | 3D
კუნგ ფუ პანდა 4
დარბაზი 3
18:15
დიუნი: ნაწილი ორი
დარბაზი 2
18:15 | GEO
დიუნი: ნაწილი ორი
დარბაზი 2
18:30
კუნგ ფუ პანდა 4
დარბაზი 1
18:30 | GEO | 3D
კუნგ ფუ პანდა 4
დარბაზი 1
19:00
დიუნი: ნაწილი ორი
დარბაზი IMAX
19:00 | ENG
დიუნი: ნაწილი ორი
დარბაზი IMAX
19:00
კუნგ ფუ პანდა 4
დარბაზი 6
19:00 | GEO | 3D
კუნგ ფუ პანდა 4
დარბაზი 6
19:15
ეშმაკის სათამაშო
დარბაზი 8
19:15 | GEO
ეშმაკის სათამაშო
დარბაზი 8
19:30
სუპერ ალიბი 2
დარბაზი 7
19:30 | GEO
სუპერ ალიბი 2
დარბაზი 7
19:30
მიგრაცია
დარბაზი 4
19:30 | GEO | 3D
მიგრაცია
დარბაზი 4
19:45
ჩემი მშვენიერი ქორწილი
დარბაზი 3
19:45 | GEO
ჩემი მშვენიერი ქორწილი
დარბაზი 3
21:30
კუნგ ფუ პანდა 4
დარბაზი 1
21:30 | GEO | 3D
კუნგ ფუ პანდა 4
დარბაზი 1
21:30
ბაგჰედის წყევლა
დარბაზი 8
21:30 | GEO
ბაგჰედის წყევლა
დარბაზი 8
21:45
დიუნი: ნაწილი ორი
დარბაზი 6
21:45 | ENG
დიუნი: ნაწილი ორი
დარბაზი 6
21:45
დიუნი: ნაწილი ორი
დარბაზი 2
21:45 | GEO
დიუნი: ნაწილი ორი
დარბაზი 2
22:00
ეშმაკის სათამაშო
დარბაზი 4
22:00 | GEO
ეშმაკის სათამაშო
დარბაზი 4
22:15
ჩემი მშვენიერი ქორწილი
დარბაზი 3
22:15 | GEO
ჩემი მშვენიერი ქორწილი
დარბაზი 3
22:15
სუპერ ალიბი 2
დარბაზი 7
22:15 | GEO
სუპერ ალიბი 2
დარბაზი 7
22:15
დიუნი: ნაწილი ორი
დარბაზი IMAX
22:15 | ENG
დიუნი: ნაწილი ორი
დარბაზი IMAX
• კავეა ისთ ფოინთი • ხვალ •
11:45
დიუნი: ნაწილი ორი
დარბაზი 2
11:45 | GEO
დიუნი: ნაწილი ორი
დარბაზი 2
11:45
კუნგ ფუ პანდა 4
დარბაზი 3
11:45 | GEO | 3D
კუნგ ფუ პანდა 4
დარბაზი 3
12:00
მიგრაცია
დარბაზი 4
12:00 | GEO | 3D
მიგრაცია
დარბაზი 4
12:30
დიუნი: ნაწილი ორი
დარბაზი IMAX
12:30 | ENG
დიუნი: ნაწილი ორი
დარბაზი IMAX
13:00
ოღონდ შენ არა
დარბაზი 6
13:00 | GEO
ოღონდ შენ არა
დარბაზი 6
13:00
დიუნი: ნაწილი ორი
დარბაზი 8
13:00 | ENG
დიუნი: ნაწილი ორი
დარბაზი 8
13:15
კუნგ ფუ პანდა 4
დარბაზი 1
13:15 | GEO | 3D
კუნგ ფუ პანდა 4
დარბაზი 1
14:00
ვონკა
დარბაზი 7
14:00 | GEO
ვონკა
დარბაზი 7
14:00
კუნგ ფუ პანდა 4
დარბაზი 3
14:00 | GEO | 3D
კუნგ ფუ პანდა 4
დარბაზი 3
14:15
მიგრაცია
დარბაზი 4
14:15 | GEO | 3D
მიგრაცია
დარბაზი 4
14:45
დიუნი: ნაწილი ორი
დარბაზი 2
14:45 | GEO
დიუნი: ნაწილი ორი
დარბაზი 2
15:45
დიუნი: ნაწილი ორი
დარბაზი IMAX
15:45 | ENG
დიუნი: ნაწილი ორი
დარბაზი IMAX
16:15
კუნგ ფუ პანდა 4
დარბაზი 1
16:15 | GEO | 3D
კუნგ ფუ პანდა 4
დარბაზი 1
16:30
ბობ მარლი: ONE LOVE
დარბაზი 6
16:30 | GEO
ბობ მარლი: ONE LOVE
დარბაზი 6
16:30
მადამ ვები
დარბაზი 8
16:30 | GEO
მადამ ვები
დარბაზი 8
16:30
ეშმაკის სათამაშო
დარბაზი 4
16:30 | GEO
ეშმაკის სათამაშო
დარბაზი 4
16:45
ვონკა
დარბაზი 7
16:45 | GEO
ვონკა
დარბაზი 7
17:00
კუნგ ფუ პანდა 4
დარბაზი 3
17:00 | GEO | 3D
კუნგ ფუ პანდა 4
დარბაზი 3
18:15
დიუნი: ნაწილი ორი
დარბაზი 2
18:15 | GEO
დიუნი: ნაწილი ორი
დარბაზი 2
18:30
კუნგ ფუ პანდა 4
დარბაზი 1
18:30 | GEO | 3D
კუნგ ფუ პანდა 4
დარბაზი 1
19:00
დიუნი: ნაწილი ორი
დარბაზი IMAX
19:00 | ENG
დიუნი: ნაწილი ორი
დარბაზი IMAX
19:15
კუნგ ფუ პანდა 4
დარბაზი 6
19:15 | GEO | 3D
კუნგ ფუ პანდა 4
დარბაზი 6
19:15
ეშმაკის სათამაშო
დარბაზი 8
19:15 | GEO
ეშმაკის სათამაშო
დარბაზი 8
19:30
სუპერ ალიბი 2
დარბაზი 7
19:30 | GEO
სუპერ ალიბი 2
დარბაზი 7
19:30
მიგრაცია
დარბაზი 4
19:30 | GEO | 3D
მიგრაცია
დარბაზი 4
19:45
კუნგ ფუ პანდა 4
დარბაზი 3
19:45 | GEO | 3D
კუნგ ფუ პანდა 4
დარბაზი 3
21:30
კუნგ ფუ პანდა 4
დარბაზი 1
21:30 | GEO | 3D
კუნგ ფუ პანდა 4
დარბაზი 1
21:45
დიუნი: ნაწილი ორი
დარბაზი 2
21:45 | GEO
დიუნი: ნაწილი ორი
დარბაზი 2
21:45
კუნგ ფუ პანდა 4
დარბაზი 6
21:45 | GEO | 3D
კუნგ ფუ პანდა 4
დარბაზი 6
21:45
ბაგჰედის წყევლა
დარბაზი 8
21:45 | GEO
ბაგჰედის წყევლა
დარბაზი 8
22:00
ეშმაკის სათამაშო
დარბაზი 4
22:00 | GEO
ეშმაკის სათამაშო
დარბაზი 4
22:15
სუპერ ალიბი 2
დარბაზი 7
22:15 | GEO
სუპერ ალიბი 2
დარბაზი 7
22:15
ჩემი მშვენიერი ქორწილი
დარბაზი 3
22:15 | GEO
ჩემი მშვენიერი ქორწილი
დარბაზი 3
22:15
დიუნი: ნაწილი ორი
დარბაზი IMAX
22:15 | ENG
დიუნი: ნაწილი ორი
დარბაზი IMAX
• კავეა ისთ ფოინთი • ხუთ, 21 მარ •
11:45
დიუნი: ნაწილი ორი
დარბაზი 2
11:45 | GEO
დიუნი: ნაწილი ორი
დარბაზი 2
12:00
მიგრაცია
დარბაზი 6
12:00 | GEO | 3D
მიგრაცია
დარბაზი 6
12:15
კუნგ ფუ პანდა 4
დარბაზი 1
12:15 | GEO | 3D
კუნგ ფუ პანდა 4
დარბაზი 1
12:30
უმანკო ბოროტება
დარბაზი 7
12:30 | GEO
უმანკო ბოროტება
დარბაზი 7
12:30
წიწილა ტოტოს თავგადასავალი
დარბაზი 3
12:30 | GEO
წიწილა ტოტოს თავგადასავალი
დარბაზი 3
13:00
მოჩვენებებზე მონადირეები: ყინულის იმპერია
დარბაზი 4
13:00 | GEO
მოჩვენებებზე მონადირეები: ყინულის იმპერია
დარბაზი 4
13:00
მოჩვენებებზე მონადირეები: ყინულის იმპერია
დარბაზი IMAX
13:00 | ENG
მოჩვენებებზე მონადირეები: ყინულის იმპერია
დარბაზი IMAX
13:00
ვონკა
დარბაზი 8
13:00 | GEO
ვონკა
დარბაზი 8
14:15
მიგრაცია
დარბაზი 6
14:15 | GEO | 3D
მიგრაცია
დარბაზი 6
14:30
კუნგ ფუ პანდა 4
დარბაზი 1
14:30 | GEO | 3D
კუნგ ფუ პანდა 4
დარბაზი 1
14:45
დიუნი: ნაწილი ორი
დარბაზი 2
14:45 | GEO
დიუნი: ნაწილი ორი
დარბაზი 2
14:45
წიწილა ტოტოს თავგადასავალი
დარბაზი 3
14:45 | GEO
წიწილა ტოტოს თავგადასავალი
დარბაზი 3
14:45
უმანკო ბოროტება
დარბაზი 7
14:45 | GEO
უმანკო ბოროტება
დარბაზი 7
16:00
მოჩვენებებზე მონადირეები: ყინულის იმპერია
დარბაზი IMAX
16:00 | ENG
მოჩვენებებზე მონადირეები: ყინულის იმპერია
დარბაზი IMAX
16:15
მოჩვენებებზე მონადირეები: ყინულის იმპერია
დარბაზი 4
16:15 | GEO
მოჩვენებებზე მონადირეები: ყინულის იმპერია
დარბაზი 4
16:30
ვონკა
დარბაზი 8
16:30 | GEO
ვონკა
დარბაზი 8
16:45
მიგრაცია
დარბაზი 6
16:45 | GEO | 3D
მიგრაცია
დარბაზი 6
17:00
კუნგ ფუ პანდა 4
დარბაზი 1
17:00 | GEO | 3D
კუნგ ფუ პანდა 4
დარბაზი 1
17:00
წიწილა ტოტოს თავგადასავალი
დარბაზი 3
17:00 | GEO
წიწილა ტოტოს თავგადასავალი
დარბაზი 3
17:00
უმანკო ბოროტება
დარბაზი 7
17:00 | GEO
უმანკო ბოროტება
დარბაზი 7
18:15
დიუნი: ნაწილი ორი
დარბაზი 2
18:15 | GEO
დიუნი: ნაწილი ორი
დარბაზი 2
19:00
დიუნი: ნაწილი ორი
დარბაზი IMAX
19:00 | ENG
დიუნი: ნაწილი ორი
დარბაზი IMAX
19:00
ეშმაკის სათამაშო
დარბაზი 6
19:00 | GEO
ეშმაკის სათამაშო
დარბაზი 6
19:15
მოჩვენებებზე მონადირეები: ყინულის იმპერია
დარბაზი 4
19:15 | GEO
მოჩვენებებზე მონადირეები: ყინულის იმპერია
დარბაზი 4
19:15
კუნგ ფუ პანდა 4
დარბაზი 1
19:15 | GEO | 3D
კუნგ ფუ პანდა 4
დარბაზი 1
19:15
ვონკა
დარბაზი 8
19:15 | GEO
ვონკა
დარბაზი 8
19:30
უმანკო ბოროტება
დარბაზი 7
19:30 | GEO
უმანკო ბოროტება
დარბაზი 7
19:45
წიწილა ტოტოს თავგადასავალი
დარბაზი 3
19:45 | GEO
წიწილა ტოტოს თავგადასავალი
დარბაზი 3
21:30
კუნგ ფუ პანდა 4
დარბაზი 1
21:30 | GEO | 3D
კუნგ ფუ პანდა 4
დარბაზი 1
21:30
სუპერ ალიბი 2
დარბაზი 8
21:30 | GEO
სუპერ ალიბი 2
დარბაზი 8
21:45
დიუნი: ნაწილი ორი
დარბაზი 2
21:45 | GEO
დიუნი: ნაწილი ორი
დარბაზი 2
21:45
ეშმაკის სათამაშო
დარბაზი 6
21:45 | GEO
ეშმაკის სათამაშო
დარბაზი 6
22:00
მოჩვენებებზე მონადირეები: ყინულის იმპერია
დარბაზი 4
22:00 | GEO
მოჩვენებებზე მონადირეები: ყინულის იმპერია
დარბაზი 4
22:15
უმანკო ბოროტება
დარბაზი 7
22:15 | GEO
უმანკო ბოროტება
დარბაზი 7
22:15
ჩემი მშვენიერი ქორწილი
დარბაზი 3
22:15 | GEO
ჩემი მშვენიერი ქორწილი
დარბაზი 3
22:15
დიუნი: ნაწილი ორი
დარბაზი IMAX
22:15 | ENG
დიუნი: ნაწილი ორი
დარბაზი IMAX
• კავეა ისთ ფოინთი • პარ, 22 მარ •
11:45
დიუნი: ნაწილი ორი
დარბაზი 2
11:45 | GEO
დიუნი: ნაწილი ორი
დარბაზი 2
12:00
მიგრაცია
დარბაზი 6
12:00 | GEO | 3D
მიგრაცია
დარბაზი 6
12:15
კუნგ ფუ პანდა 4
დარბაზი 1
12:15 | GEO | 3D
კუნგ ფუ პანდა 4
დარბაზი 1
12:30
უმანკო ბოროტება
დარბაზი 7
12:30 | GEO
უმანკო ბოროტება
დარბაზი 7
12:30
წიწილა ტოტოს თავგადასავალი
დარბაზი 3
12:30 | GEO
წიწილა ტოტოს თავგადასავალი
დარბაზი 3
13:00
მოჩვენებებზე მონადირეები: ყინულის იმპერია
დარბაზი 4
13:00 | GEO
მოჩვენებებზე მონადირეები: ყინულის იმპერია
დარბაზი 4
13:00
მოჩვენებებზე მონადირეები: ყინულის იმპერია
დარბაზი IMAX
13:00 | ENG
მოჩვენებებზე მონადირეები: ყინულის იმპერია
დარბაზი IMAX
13:00
ვონკა
დარბაზი 8
13:00 | GEO
ვონკა
დარბაზი 8
14:15
მიგრაცია
დარბაზი 6
14:15 | GEO | 3D
მიგრაცია
დარბაზი 6
14:30
კუნგ ფუ პანდა 4
დარბაზი 1
14:30 | GEO | 3D
კუნგ ფუ პანდა 4
დარბაზი 1
14:45
დიუნი: ნაწილი ორი
დარბაზი 2
14:45 | GEO
დიუნი: ნაწილი ორი
დარბაზი 2
14:45
წიწილა ტოტოს თავგადასავალი
დარბაზი 3
14:45 | GEO
წიწილა ტოტოს თავგადასავალი
დარბაზი 3
14:45
უმანკო ბოროტება
დარბაზი 7
14:45 | GEO
უმანკო ბოროტება
დარბაზი 7
16:00
მოჩვენებებზე მონადირეები: ყინულის იმპერია
დარბაზი IMAX
16:00 | ENG
მოჩვენებებზე მონადირეები: ყინულის იმპერია
დარბაზი IMAX
16:15
მოჩვენებებზე მონადირეები: ყინულის იმპერია
დარბაზი 4
16:15 | GEO
მოჩვენებებზე მონადირეები: ყინულის იმპერია
დარბაზი 4
16:30
ვონკა
დარბაზი 8
16:30 | GEO
ვონკა
დარბაზი 8
16:45
მიგრაცია
დარბაზი 6
16:45 | GEO | 3D
მიგრაცია
დარბაზი 6
17:00
კუნგ ფუ პანდა 4
დარბაზი 1
17:00 | GEO | 3D
კუნგ ფუ პანდა 4
დარბაზი 1
17:00
წიწილა ტოტოს თავგადასავალი
დარბაზი 3
17:00 | GEO
წიწილა ტოტოს თავგადასავალი
დარბაზი 3
17:00
უმანკო ბოროტება
დარბაზი 7
17:00 | GEO
უმანკო ბოროტება
დარბაზი 7
18:15
დიუნი: ნაწილი ორი
დარბაზი 2
18:15 | GEO
დიუნი: ნაწილი ორი
დარბაზი 2
19:00
დიუნი: ნაწილი ორი
დარბაზი IMAX
19:00 | ENG
დიუნი: ნაწილი ორი
დარბაზი IMAX
19:00
ეშმაკის სათამაშო
დარბაზი 6
19:00 | GEO
ეშმაკის სათამაშო
დარბაზი 6
19:15
მოჩვენებებზე მონადირეები: ყინულის იმპერია
დარბაზი 4
19:15 | GEO
მოჩვენებებზე მონადირეები: ყინულის იმპერია
დარბაზი 4
19:15
კუნგ ფუ პანდა 4
დარბაზი 1
19:15 | GEO | 3D
კუნგ ფუ პანდა 4
დარბაზი 1
19:15
ვონკა
დარბაზი 8
19:15 | GEO
ვონკა
დარბაზი 8
19:30
უმანკო ბოროტება
დარბაზი 7
19:30 | GEO
უმანკო ბოროტება
დარბაზი 7
19:45
წიწილა ტოტოს თავგადასავალი
დარბაზი 3
19:45 | GEO
წიწილა ტოტოს თავგადასავალი
დარბაზი 3
21:30
კუნგ ფუ პანდა 4
დარბაზი 1
21:30 | GEO | 3D
კუნგ ფუ პანდა 4
დარბაზი 1
21:30
სუპერ ალიბი 2
დარბაზი 8
21:30 | GEO
სუპერ ალიბი 2
დარბაზი 8
21:45
დიუნი: ნაწილი ორი
დარბაზი 2
21:45 | GEO
დიუნი: ნაწილი ორი
დარბაზი 2
21:45
ეშმაკის სათამაშო
დარბაზი 6
21:45 | GEO
ეშმაკის სათამაშო
დარბაზი 6
22:00
მოჩვენებებზე მონადირეები: ყინულის იმპერია
დარბაზი 4
22:00 | GEO
მოჩვენებებზე მონადირეები: ყინულის იმპერია
დარბაზი 4
22:15
უმანკო ბოროტება
დარბაზი 7
22:15 | GEO
უმანკო ბოროტება
დარბაზი 7
22:15
ჩემი მშვენიერი ქორწილი
დარბაზი 3
22:15 | GEO
ჩემი მშვენიერი ქორწილი
დარბაზი 3
22:15
დიუნი: ნაწილი ორი
დარბაზი IMAX
22:15 | ENG
დიუნი: ნაწილი ორი
დარბაზი IMAX
• კავეა ისთ ფოინთი •
შაბ, 23 მარ
•
11:45
დიუნი: ნაწილი ორი
დარბაზი 2
11:45 | GEO
დიუნი: ნაწილი ორი
დარბაზი 2
12:00
მიგრაცია
დარბაზი 6
12:00 | GEO | 3D
მიგრაცია
დარბაზი 6
12:15
კუნგ ფუ პანდა 4
დარბაზი 1
12:15 | GEO | 3D
კუნგ ფუ პანდა 4
დარბაზი 1
12:30
უმანკო ბოროტება
დარბაზი 7
12:30 | GEO
უმანკო ბოროტება
დარბაზი 7
12:30
წიწილა ტოტოს თავგადასავალი
დარბაზი 3
12:30 | GEO
წიწილა ტოტოს თავგადასავალი
დარბაზი 3
13:00
მოჩვენებებზე მონადირეები: ყინულის იმპერია
დარბაზი 4
13:00 | GEO
მოჩვენებებზე მონადირეები: ყინულის იმპერია
დარბაზი 4
13:00
მოჩვენებებზე მონადირეები: ყინულის იმპერია
დარბაზი IMAX
13:00 | ENG
მოჩვენებებზე მონადირეები: ყინულის იმპერია
დარბაზი IMAX
13:00
ვონკა
დარბაზი 8
13:00 | GEO
ვონკა
დარბაზი 8
14:15
მიგრაცია
დარბაზი 6
14:15 | GEO | 3D
მიგრაცია
დარბაზი 6
14:30
კუნგ ფუ პანდა 4
დარბაზი 1
14:30 | GEO | 3D
კუნგ ფუ პანდა 4
დარბაზი 1
14:45
დიუნი: ნაწილი ორი
დარბაზი 2
14:45 | GEO
დიუნი: ნაწილი ორი
დარბაზი 2
14:45
წიწილა ტოტოს თავგადასავალი
დარბაზი 3
14:45 | GEO
წიწილა ტოტოს თავგადასავალი
დარბაზი 3
14:45
უმანკო ბოროტება
დარბაზი 7
14:45 | GEO
უმანკო ბოროტება
დარბაზი 7
16:00
მოჩვენებებზე მონადირეები: ყინულის იმპერია
დარბაზი IMAX
16:00 | ENG
მოჩვენებებზე მონადირეები: ყინულის იმპერია
დარბაზი IMAX
16:15
მოჩვენებებზე მონადირეები: ყინულის იმპერია
დარბაზი 4
16:15 | GEO
მოჩვენებებზე მონადირეები: ყინულის იმპერია
დარბაზი 4
16:30
ვონკა
დარბაზი 8
16:30 | GEO
ვონკა
დარბაზი 8
16:45
მიგრაცია
დარბაზი 6
16:45 | GEO | 3D
მიგრაცია
დარბაზი 6
17:00
კუნგ ფუ პანდა 4
დარბაზი 1
17:00 | GEO | 3D
კუნგ ფუ პანდა 4
დარბაზი 1
17:00
წიწილა ტოტოს თავგადასავალი
დარბაზი 3
17:00 | GEO
წიწილა ტოტოს თავგადასავალი
დარბაზი 3
17:00
უმანკო ბოროტება
დარბაზი 7
17:00 | GEO
უმანკო ბოროტება
დარბაზი 7
18:15
დიუნი: ნაწილი ორი
დარბაზი 2
18:15 | GEO
დიუნი: ნაწილი ორი
დარბაზი 2
19:00
დიუნი: ნაწილი ორი
დარბაზი IMAX
19:00 | ENG
დიუნი: ნაწილი ორი
დარბაზი IMAX
19:00
ეშმაკის სათამაშო
დარბაზი 6
19:00 | GEO
ეშმაკის სათამაშო
დარბაზი 6
19:15
მოჩვენებებზე მონადირეები: ყინულის იმპერია
დარბაზი 4
19:15 | GEO
მოჩვენებებზე მონადირეები: ყინულის იმპერია
დარბაზი 4
19:15
კუნგ ფუ პანდა 4
დარბაზი 1
19:15 | GEO | 3D
კუნგ ფუ პანდა 4
დარბაზი 1
19:15
ვონკა
დარბაზი 8
19:15 | GEO
ვონკა
დარბაზი 8
19:30
უმანკო ბოროტება
დარბაზი 7
19:30 | GEO
უმანკო ბოროტება
დარბაზი 7
19:45
წიწილა ტოტოს თავგადასავალი
დარბაზი 3
19:45 | GEO
წიწილა ტოტოს თავგადასავალი
დარბაზი 3
21:30
კუნგ ფუ პანდა 4
დარბაზი 1
21:30 | GEO | 3D
კუნგ ფუ პანდა 4
დარბაზი 1
21:30
სუპერ ალიბი 2
დარბაზი 8
21:30 | GEO
სუპერ ალიბი 2
დარბაზი 8
21:45
დიუნი: ნაწილი ორი
დარბაზი 2
21:45 | GEO
დიუნი: ნაწილი ორი
დარბაზი 2
21:45
ეშმაკის სათამაშო
დარბაზი 6
21:45 | GEO
ეშმაკის სათამაშო
დარბაზი 6
22:00
მოჩვენებებზე მონადირეები: ყინულის იმპერია
დარბაზი 4
22:00 | GEO
მოჩვენებებზე მონადირეები: ყინულის იმპერია
დარბაზი 4
22:15
უმანკო ბოროტება
დარბაზი 7
22:15 | GEO
უმანკო ბოროტება
დარბაზი 7
22:15
ჩემი მშვენიერი ქორწილი
დარბაზი 3
22:15 | GEO
ჩემი მშვენიერი ქორწილი
დარბაზი 3
22:15
დიუნი: ნაწილი ორი
დარბაზი IMAX
22:15 | ENG
დიუნი: ნაწილი ორი
დარბაზი IMAX
• კავეა ისთ ფოინთი •
კვი, 24 მარ
•
11:45
დიუნი: ნაწილი ორი
დარბაზი 2
11:45 | GEO
დიუნი: ნაწილი ორი
დარბაზი 2
12:00
მიგრაცია
დარბაზი 6
12:00 | GEO | 3D
მიგრაცია
დარბაზი 6
12:15
კუნგ ფუ პანდა 4
დარბაზი 1
12:15 | GEO | 3D
კუნგ ფუ პანდა 4
დარბაზი 1
12:30
უმანკო ბოროტება
დარბაზი 7
12:30 | GEO
უმანკო ბოროტება
დარბაზი 7
12:30
წიწილა ტოტოს თავგადასავალი
დარბაზი 3
12:30 | GEO
წიწილა ტოტოს თავგადასავალი
დარბაზი 3
13:00
მოჩვენებებზე მონადირეები: ყინულის იმპერია
დარბაზი 4
13:00 | GEO
მოჩვენებებზე მონადირეები: ყინულის იმპერია
დარბაზი 4
13:00
მოჩვენებებზე მონადირეები: ყინულის იმპერია
დარბაზი IMAX
13:00 | ENG
მოჩვენებებზე მონადირეები: ყინულის იმპერია
დარბაზი IMAX
13:00
ვონკა
დარბაზი 8
13:00 | GEO
ვონკა
დარბაზი 8
14:15
მიგრაცია
დარბაზი 6
14:15 | GEO | 3D
მიგრაცია
დარბაზი 6
14:30
კუნგ ფუ პანდა 4
დარბაზი 1
14:30 | GEO | 3D
კუნგ ფუ პანდა 4
დარბაზი 1
14:45
დიუნი: ნაწილი ორი
დარბაზი 2
14:45 | GEO
დიუნი: ნაწილი ორი
დარბაზი 2
14:45
წიწილა ტოტოს თავგადასავალი
დარბაზი 3
14:45 | GEO
წიწილა ტოტოს თავგადასავალი
დარბაზი 3
14:45
უმანკო ბოროტება
დარბაზი 7
14:45 | GEO
უმანკო ბოროტება
დარბაზი 7
16:00
მოჩვენებებზე მონადირეები: ყინულის იმპერია
დარბაზი IMAX
16:00 | ENG
მოჩვენებებზე მონადირეები: ყინულის იმპერია
დარბაზი IMAX
16:15
მოჩვენებებზე მონადირეები: ყინულის იმპერია
დარბაზი 4
16:15 | GEO
მოჩვენებებზე მონადირეები: ყინულის იმპერია
დარბაზი 4
16:30
ვონკა
დარბაზი 8
16:30 | GEO
ვონკა
დარბაზი 8
16:45
მიგრაცია
დარბაზი 6
16:45 | GEO | 3D
მიგრაცია
დარბაზი 6
17:00
კუნგ ფუ პანდა 4
დარბაზი 1
17:00 | GEO | 3D
კუნგ ფუ პანდა 4
დარბაზი 1
17:00
წიწილა ტოტოს თავგადასავალი
დარბაზი 3
17:00 | GEO
წიწილა ტოტოს თავგადასავალი
დარბაზი 3
17:00
უმანკო ბოროტება
დარბაზი 7
17:00 | GEO
უმანკო ბოროტება
დარბაზი 7
18:15
დიუნი: ნაწილი ორი
დარბაზი 2
18:15 | GEO
დიუნი: ნაწილი ორი
დარბაზი 2
19:00
დიუნი: ნაწილი ორი
დარბაზი IMAX
19:00 | ENG
დიუნი: ნაწილი ორი
დარბაზი IMAX
19:00
ეშმაკის სათამაშო
დარბაზი 6
19:00 | GEO
ეშმაკის სათამაშო
დარბაზი 6
19:15
მოჩვენებებზე მონადირეები: ყინულის იმპერია
დარბაზი 4
19:15 | GEO
მოჩვენებებზე მონადირეები: ყინულის იმპერია
დარბაზი 4
19:15
კუნგ ფუ პანდა 4
დარბაზი 1
19:15 | GEO | 3D
კუნგ ფუ პანდა 4
დარბაზი 1
19:15
ვონკა
დარბაზი 8
19:15 | GEO
ვონკა
დარბაზი 8
19:30
უმანკო ბოროტება
დარბაზი 7
19:30 | GEO
უმანკო ბოროტება
დარბაზი 7
19:45
წიწილა ტოტოს თავგადასავალი
დარბაზი 3
19:45 | GEO
წიწილა ტოტოს თავგადასავალი
დარბაზი 3
21:30
კუნგ ფუ პანდა 4
დარბაზი 1
21:30 | GEO | 3D
კუნგ ფუ პანდა 4
დარბაზი 1
21:30
სუპერ ალიბი 2
დარბაზი 8
21:30 | GEO
სუპერ ალიბი 2
დარბაზი 8
21:45
დიუნი: ნაწილი ორი
დარბაზი 2
21:45 | GEO
დიუნი: ნაწილი ორი
დარბაზი 2
21:45
ეშმაკის სათამაშო
დარბაზი 6
21:45 | GEO
ეშმაკის სათამაშო
დარბაზი 6
22:00
მოჩვენებებზე მონადირეები: ყინულის იმპერია
დარბაზი 4
22:00 | GEO
მოჩვენებებზე მონადირეები: ყინულის იმპერია
დარბაზი 4
22:15
უმანკო ბოროტება
დარბაზი 7
22:15 | GEO
უმანკო ბოროტება
დარბაზი 7
22:15
ჩემი მშვენიერი ქორწილი
დარბაზი 3
22:15 | GEO
ჩემი მშვენიერი ქორწილი
დარბაზი 3
22:15
დიუნი: ნაწილი ორი
დარბაზი IMAX
22:15 | ENG
დიუნი: ნაწილი ორი
დარბაზი IMAX
• კავეა ისთ ფოინთი • ორშ, 25 მარ •
11:45
დიუნი: ნაწილი ორი
დარბაზი 2
11:45 | GEO
დიუნი: ნაწილი ორი
დარბაზი 2
12:00
მიგრაცია
დარბაზი 6
12:00 | GEO | 3D
მიგრაცია
დარბაზი 6
12:15
კუნგ ფუ პანდა 4
დარბაზი 1
12:15 | GEO | 3D
კუნგ ფუ პანდა 4
დარბაზი 1
12:30
უმანკო ბოროტება
დარბაზი 7
12:30 | GEO
უმანკო ბოროტება
დარბაზი 7
12:30
წიწილა ტოტოს თავგადასავალი
დარბაზი 3
12:30 | GEO
წიწილა ტოტოს თავგადასავალი
დარბაზი 3
13:00
მოჩვენებებზე მონადირეები: ყინულის იმპერია
დარბაზი 4
13:00 | GEO
მოჩვენებებზე მონადირეები: ყინულის იმპერია
დარბაზი 4
13:00
მოჩვენებებზე მონადირეები: ყინულის იმპერია
დარბაზი IMAX
13:00 | ENG
მოჩვენებებზე მონადირეები: ყინულის იმპერია
დარბაზი IMAX
13:00
ვონკა
დარბაზი 8
13:00 | GEO
ვონკა
დარბაზი 8
14:15
მიგრაცია
დარბაზი 6
14:15 | GEO | 3D
მიგრაცია
დარბაზი 6
14:30
კუნგ ფუ პანდა 4
დარბაზი 1
14:30 | GEO | 3D
კუნგ ფუ პანდა 4
დარბაზი 1
14:45
დიუნი: ნაწილი ორი
დარბაზი 2
14:45 | GEO
დიუნი: ნაწილი ორი
დარბაზი 2
14:45
წიწილა ტოტოს თავგადასავალი
დარბაზი 3
14:45 | GEO
წიწილა ტოტოს თავგადასავალი
დარბაზი 3
14:45
უმანკო ბოროტება
დარბაზი 7
14:45 | GEO
უმანკო ბოროტება
დარბაზი 7
16:00
მოჩვენებებზე მონადირეები: ყინულის იმპერია
დარბაზი IMAX
16:00 | ENG
მოჩვენებებზე მონადირეები: ყინულის იმპერია
დარბაზი IMAX
16:15
მოჩვენებებზე მონადირეები: ყინულის იმპერია
დარბაზი 4
16:15 | GEO
მოჩვენებებზე მონადირეები: ყინულის იმპერია
დარბაზი 4
16:30
ვონკა
დარბაზი 8
16:30 | GEO
ვონკა
დარბაზი 8
16:45
მიგრაცია
დარბაზი 6
16:45 | GEO | 3D
მიგრაცია
დარბაზი 6
17:00
კუნგ ფუ პანდა 4
დარბაზი 1
17:00 | GEO | 3D
კუნგ ფუ პანდა 4
დარბაზი 1
17:00
წიწილა ტოტოს თავგადასავალი
დარბაზი 3
17:00 | GEO
წიწილა ტოტოს თავგადასავალი
დარბაზი 3
17:00
უმანკო ბოროტება
დარბაზი 7
17:00 | GEO
უმანკო ბოროტება
დარბაზი 7
18:15
დიუნი: ნაწილი ორი
დარბაზი 2
18:15 | GEO
დიუნი: ნაწილი ორი
დარბაზი 2
19:00
დიუნი: ნაწილი ორი
დარბაზი IMAX
19:00 | ENG
დიუნი: ნაწილი ორი
დარბაზი IMAX
19:00
ეშმაკის სათამაშო
დარბაზი 6
19:00 | GEO
ეშმაკის სათამაშო
დარბაზი 6
19:15
მოჩვენებებზე მონადირეები: ყინულის იმპერია
დარბაზი 4
19:15 | GEO
მოჩვენებებზე მონადირეები: ყინულის იმპერია
დარბაზი 4
19:15
კუნგ ფუ პანდა 4
დარბაზი 1
19:15 | GEO | 3D
კუნგ ფუ პანდა 4
დარბაზი 1
19:15
ვონკა
დარბაზი 8
19:15 | GEO
ვონკა
დარბაზი 8
19:30
უმანკო ბოროტება
დარბაზი 7
19:30 | GEO
უმანკო ბოროტება
დარბაზი 7
19:45
წიწილა ტოტოს თავგადასავალი
დარბაზი 3
19:45 | GEO
წიწილა ტოტოს თავგადასავალი
დარბაზი 3
21:30
კუნგ ფუ პანდა 4
დარბაზი 1
21:30 | GEO | 3D
კუნგ ფუ პანდა 4
დარბაზი 1
21:30
სუპერ ალიბი 2
დარბაზი 8
21:30 | GEO
სუპერ ალიბი 2
დარბაზი 8
21:45
დიუნი: ნაწილი ორი
დარბაზი 2
21:45 | GEO
დიუნი: ნაწილი ორი
დარბაზი 2
21:45
ეშმაკის სათამაშო
დარბაზი 6
21:45 | GEO
ეშმაკის სათამაშო
დარბაზი 6
22:00
მოჩვენებებზე მონადირეები: ყინულის იმპერია
დარბაზი 4
22:00 | GEO
მოჩვენებებზე მონადირეები: ყინულის იმპერია
დარბაზი 4
22:15
უმანკო ბოროტება
დარბაზი 7
22:15 | GEO
უმანკო ბოროტება
დარბაზი 7
22:15
ჩემი მშვენიერი ქორწილი
დარბაზი 3
22:15 | GEO
ჩემი მშვენიერი ქორწილი
დარბაზი 3
22:15
დიუნი: ნაწილი ორი
დარბაზი IMAX
22:15 | ENG
დიუნი: ნაწილი ორი
დარბაზი IMAX
• კავეა ისთ ფოინთი • სამ, 26 მარ •
11:45
დიუნი: ნაწილი ორი
დარბაზი 2
11:45 | GEO
დიუნი: ნაწილი ორი
დარბაზი 2
12:00
მიგრაცია
დარბაზი 6
12:00 | GEO | 3D
მიგრაცია
დარბაზი 6
12:15
კუნგ ფუ პანდა 4
დარბაზი 1
12:15 | GEO | 3D
კუნგ ფუ პანდა 4
დარბაზი 1
12:30
უმანკო ბოროტება
დარბაზი 7
12:30 | GEO
უმანკო ბოროტება
დარბაზი 7
12:30
წიწილა ტოტოს თავგადასავალი
დარბაზი 3
12:30 | GEO
წიწილა ტოტოს თავგადასავალი
დარბაზი 3
13:00
მოჩვენებებზე მონადირეები: ყინულის იმპერია
დარბაზი 4
13:00 | GEO
მოჩვენებებზე მონადირეები: ყინულის იმპერია
დარბაზი 4
13:00
მოჩვენებებზე მონადირეები: ყინულის იმპერია
დარბაზი IMAX
13:00 | ENG
მოჩვენებებზე მონადირეები: ყინულის იმპერია
დარბაზი IMAX
13:00
ვონკა
დარბაზი 8
13:00 | GEO
ვონკა
დარბაზი 8
14:15
მიგრაცია
დარბაზი 6
14:15 | GEO | 3D
მიგრაცია
დარბაზი 6
14:30
კუნგ ფუ პანდა 4
დარბაზი 1
14:30 | GEO | 3D
კუნგ ფუ პანდა 4
დარბაზი 1
14:45
დიუნი: ნაწილი ორი
დარბაზი 2
14:45 | GEO
დიუნი: ნაწილი ორი
დარბაზი 2
14:45
წიწილა ტოტოს თავგადასავალი
დარბაზი 3
14:45 | GEO
წიწილა ტოტოს თავგადასავალი
დარბაზი 3
14:45
უმანკო ბოროტება
დარბაზი 7
14:45 | GEO
უმანკო ბოროტება
დარბაზი 7
16:00
მოჩვენებებზე მონადირეები: ყინულის იმპერია
დარბაზი IMAX
16:00 | ENG
მოჩვენებებზე მონადირეები: ყინულის იმპერია
დარბაზი IMAX
16:15
მოჩვენებებზე მონადირეები: ყინულის იმპერია
დარბაზი 4
16:15 | GEO
მოჩვენებებზე მონადირეები: ყინულის იმპერია
დარბაზი 4
16:30
ვონკა
დარბაზი 8
16:30 | GEO
ვონკა
დარბაზი 8
16:45
მიგრაცია
დარბაზი 6
16:45 | GEO | 3D
მიგრაცია
დარბაზი 6
17:00
კუნგ ფუ პანდა 4
დარბაზი 1
17:00 | GEO | 3D
კუნგ ფუ პანდა 4
დარბაზი 1
17:00
წიწილა ტოტოს თავგადასავალი
დარბაზი 3
17:00 | GEO
წიწილა ტოტოს თავგადასავალი
დარბაზი 3
17:00
უმანკო ბოროტება
დარბაზი 7
17:00 | GEO
უმანკო ბოროტება
დარბაზი 7
18:15
დიუნი: ნაწილი ორი
დარბაზი 2
18:15 | GEO
დიუნი: ნაწილი ორი
დარბაზი 2
19:00
დიუნი: ნაწილი ორი
დარბაზი IMAX
19:00 | ENG
დიუნი: ნაწილი ორი
დარბაზი IMAX
19:00
ეშმაკის სათამაშო
დარბაზი 6
19:00 | GEO
ეშმაკის სათამაშო
დარბაზი 6
19:15
მოჩვენებებზე მონადირეები: ყინულის იმპერია
დარბაზი 4
19:15 | GEO
მოჩვენებებზე მონადირეები: ყინულის იმპერია
დარბაზი 4
19:15
კუნგ ფუ პანდა 4
დარბაზი 1
19:15 | GEO | 3D
კუნგ ფუ პანდა 4
დარბაზი 1
19:15
ვონკა
დარბაზი 8
19:15 | GEO
ვონკა
დარბაზი 8
19:30
უმანკო ბოროტება
დარბაზი 7
19:30 | GEO
უმანკო ბოროტება
დარბაზი 7
19:45
წიწილა ტოტოს თავგადასავალი
დარბაზი 3
19:45 | GEO
წიწილა ტოტოს თავგადასავალი
დარბაზი 3
21:30
კუნგ ფუ პანდა 4
დარბაზი 1
21:30 | GEO | 3D
კუნგ ფუ პანდა 4
დარბაზი 1
21:30
სუპერ ალიბი 2
დარბაზი 8
21:30 | GEO
სუპერ ალიბი 2
დარბაზი 8
21:45
დიუნი: ნაწილი ორი
დარბაზი 2
21:45 | GEO
დიუნი: ნაწილი ორი
დარბაზი 2
21:45
ეშმაკის სათამაშო
დარბაზი 6
21:45 | GEO
ეშმაკის სათამაშო
დარბაზი 6
22:00
მოჩვენებებზე მონადირეები: ყინულის იმპერია
დარბაზი 4
22:00 | GEO
მოჩვენებებზე მონადირეები: ყინულის იმპერია
დარბაზი 4
22:15
უმანკო ბოროტება
დარბაზი 7
22:15 | GEO
უმანკო ბოროტება
დარბაზი 7
22:15
ჩემი მშვენიერი ქორწილი
დარბაზი 3
22:15 | GEO
ჩემი მშვენიერი ქორწილი
დარბაზი 3
22:15
დიუნი: ნაწილი ორი
დარბაზი IMAX
22:15 | ENG
დიუნი: ნაწილი ორი
დარბაზი IMAX
• კავეა ისთ ფოინთი • ოთხ, 27 მარ •
12:30
უმანკო ბოროტება
დარბაზი 7
12:30 | GEO
უმანკო ბოროტება
დარბაზი 7
14:45
უმანკო ბოროტება
დარბაზი 7
14:45 | GEO
უმანკო ბოროტება
დარბაზი 7
17:00
უმანკო ბოროტება
დარბაზი 7
17:00 | GEO
უმანკო ბოროტება
დარბაზი 7
19:30
უმანკო ბოროტება
დარბაზი 7
19:30 | GEO
უმანკო ბოროტება
დარბაზი 7
22:15
უმანკო ბოროტება
დარბაზი 7
22:15 | GEO
უმანკო ბოროტება
დარბაზი 7
• კავეა ისთ ფოინთი • ოთხ, 10 აპრ •
19:30
SUGA | Agust D TOUR 'D-DAY' THE MOVIE
დარბაზი IMAX
19:30 | KOR
SUGA | Agust D TOUR 'D-DAY' THE MOVIE
დარბაზი IMAX
• კავეა ისთ ფოინთი •
შაბ, 13 აპრ
•
19:30
SUGA | Agust D TOUR 'D-DAY' THE MOVIE
დარბაზი IMAX
19:30 | KOR
SUGA | Agust D TOUR 'D-DAY' THE MOVIE
დარბაზი IMAX
წავიკითხე
გთხოვთ შეიყვანოთ ვიზიტორის
ტელეფონი
ან
ელ. ფოსტა
(უნდა იყოს უკვე რეგისტრირებული biletebi.ge ან აუზის სისტემაში):
ძებნა
გაუქმება
რეგისტრაცია
მიწოდების მისამართი
ქალაქი:
თბილისი
რუსთავი
გორი
ქუთაისი
ბათუმი
თელავი
ზუგდიდი
ოზურგეთი
მისამართი:
საკონტაქტო ტელეფონი:
Ok
გაუქმება
ტელეფონი
ელ-ფოსტა
პაროლი
გამეორება
დამახსოვრება
ვადასტურებ რომ გავეცანი და ვეთანხმები
პირობებს.
შესვლა
რეგისტრაცია
პაროლის აღდგენა
რეგისტრაცია
სტან. რეგისტრაცია
Email/FB ავტ.
გაუქმება
გაუქმება