Ajax Loader
Geo
ყურადღება: კინოს რეპერტუარის სანახავად გადადით ამ ბმულზე

ხუთშაბათი, 25 ივლისი

19:00
ქუთაისის თეატრი
19:00
ქუთაისის თეატრი

შაბათი, 27 ივლისი

13:00
ბათუმის თოჯინების თეატრი
13:00
ბათუმის თოჯინების თეატრი
19:00
რესტორანში "აგარაკი"
19:00
რესტორანში "აგარაკი"
20:00
ბათუმის დრამატული თეატრი
20:00
ბათუმის დრამატული თეატრი

კვირა, 28 ივლისი

13:00
ბათუმის თოჯინების თეატრი
13:00
ბათუმის თოჯინების თეატრი
20:00
ბათუმის დრამატული თეატრი
20:00
ბათუმის დრამატული თეატრი

სამშაბათი, 30 ივლისი

პარასკევი, 02 აგვისტო

შაბათი, 03 აგვისტო

სამშაბათი, 06 აგვისტო

20:00
Black Sea Arena
20:00
Black Sea Arena

პარასკევი, 09 აგვისტო

შაბათი, 10 აგვისტო

21:00
სანაპიროზე ბულვარის 24-ე სექტორში
21:00
სანაპიროზე ბულვარის 24-ე სექტორში

ხუთშაბათი, 15 აგვისტო

20:00
ჯეობელი
20:00
ჯეობელი

პარასკევი, 16 აგვისტო

სამშაბათი, 20 აგვისტო

სამშაბათი, 27 აგვისტო

პარასკევი, 30 აგვისტო

ორშაბათი, 02 სექტემბერი

20:00
სამეფო უბნის თეატრი
20:00
სამეფო უბნის თეატრი

სამშაბათი, 03 სექტემბერი

20:00
სამეფო უბნის თეატრი
20:00
სამეფო უბნის თეატრი

პარასკევი, 06 სექტემბერი

კვირა, 08 სექტემბერი

სამშაბათი, 10 სექტემბერი

20:00
სამეფო უბნის თეატრი
20:00
სამეფო უბნის თეატრი

ხუთშაბათი, 12 სექტემბერი

პარასკევი, 13 სექტემბერი

შაბათი, 14 სექტემბერი

18:00
გრიბოედოვის თეატრი
18:00
გრიბოედოვის თეატრი

სამშაბათი, 17 სექტემბერი

ხუთშაბათი, 19 სექტემბერი

20:00
სამეფო უბნის თეატრი
20:00
სამეფო უბნის თეატრი

პარასკევი, 20 სექტემბერი

18:00
გრიბოედოვის თეატრი
18:00
გრიბოედოვის თეატრი
19:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი

შაბათი, 21 სექტემბერი

13:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
13:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
15:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
15:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
18:00
გრიბოედოვის თეატრი
18:00
გრიბოედოვის თეატრი
19:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
20:00
სამეფო უბნის თეატრი
20:00
სამეფო უბნის თეატრი

კვირა, 22 სექტემბერი

12:00
გრიბოედოვის თეატრი
12:00
გრიბოედოვის თეატრი
13:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
13:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
15:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
15:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი

სამშაბათი, 24 სექტემბერი

ოთხშაბათი, 25 სექტემბერი

20:00
თბილისის საერთაშორისო თეატრალური ფესტივალი
20:00
თბილისის საერთაშორისო თეატრალური ფესტივალი

პარასკევი, 27 სექტემბერი

19:00
გრიბოედოვის თეატრი
19:00
გრიბოედოვის თეატრი
20:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
20:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი

შაბათი, 28 სექტემბერი

13:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
13:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
14:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
14:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
18:00
გრიბოედოვის თეატრი
18:00
გრიბოედოვის თეატრი
20:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
20:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი

კვირა, 29 სექტემბერი

12:00
გრიბოედოვის თეატრი
12:00
გრიბოედოვის თეატრი
13:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
13:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
15:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
15:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი

პარასკევი, 04 ოქტომბერი

18:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
18:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი

შაბათი, 05 ოქტომბერი

12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
14:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
14:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
17:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
17:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი

კვირა, 06 ოქტომბერი

15:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
15:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
18:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
18:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი

პარასკევი, 11 ოქტომბერი

19:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:00
გრიბოედოვის თეატრი
19:00
გრიბოედოვის თეატრი

შაბათი, 12 ოქტომბერი

13:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
13:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
15:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
15:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
18:00
გრიბოედოვის თეატრი
18:00
გრიბოედოვის თეატრი
19:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი

კვირა, 13 ოქტომბერი

12:00
გრიბოედოვის თეატრი
12:00
გრიბოედოვის თეატრი
13:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
13:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
15:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
15:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი

ორშაბათი, 14 ოქტომბერი

17:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
17:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი

პარასკევი, 18 ოქტომბერი

19:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი

შაბათი, 19 ოქტომბერი

12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
12:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
13:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
13:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
15:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
15:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
18:00
გრიბოედოვის თეატრი
18:00
გრიბოედოვის თეატრი
20:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
20:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი

კვირა, 20 ოქტომბერი

13:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
13:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
15:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
15:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი

ხუთშაბათი, 24 ოქტომბერი

20:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
20:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი

პარასკევი, 25 ოქტომბერი

19:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი
19:00
მოზარდ მაყურებელთა თეატრი

შაბათი, 26 ოქტომბერი

18:00
გრიბოედოვის თეატრი
18:00
გრიბოედოვის თეატრი

ხუთშაბათი, 14 ნოემბერი

10:00
ForSet • ფორსეტი
10:00
ForSet • ფორსეტი

ხუთშაბათი, 21 ნოემბერი

20:00
FIX Group
20:00
FIX Group

შაბათი, 23 ნოემბერი

კვირა, 01 დეკემბერი